avatar.png
Na těchto stránkách se podílí několik osob - já, soraki, jako autor většiny příspěvků; Zrzka, jako představitelka SAAK a pak nadin, bez její podpory by tyto stránky nikdy nevznikly.

Tvoření těchto stránek by se neobešlo bez problémů nebýt jedné úžasné osůbky. Děkuji ti, NADIN!!!

Kdo chce kam, pomozme mu tam

Kdo chce kam, pomozme mu tam

5. 10. 2009

Tak, abychom pěkně oslavili/y to naše/vaše jubileum, rok vám je přeci jen jednou za život, že?, co byste řekli/y na zbrusu novou minikapitolovku s názvem "Kdo chce kam, pomozme mu tam"? Berete? To je fajn .

Mám tu pro vás info.

Jde o volné pokračování "Kdo jinému jámu, sám do ní", proto, zřejmě, netřeba představovat hlavní postavy, ale pro pořádek:

Eva Bovasterová (autp.), Severus Snape, Artepa C´Drua (autp.) a potom pár nepodstatných, jako např. Harry Potter a jeho rodina + rodina jeho manželky a možná se objeví i další, to je teď těžké říci .

Děj je posunut o pár let, kolik, to není úplně podstatné, ale cca pět.

 

Betuje anděl, tedy Terezník. A celé je to věnováno Zrzce. Proč? Ona to moc dobře ví, ale vy ne - takže, je to proto, protože mi je stálou oporou, útěchou, vrbou, přítelkyní a hlavně inspirací .

A co víc? Asi nic, snad jen - hezké počtení 

soraki

P.S. zítra (tj. 6. 10.) přijdu z práce hódně pozdě a čekám návštěvu, nicméně doufám, že se dostanu ke vložení kapitolky, jestli ji budete chtít

12.11.2010 16:35:45
soraki
Veškeré postavy a místa (s výjimkou mých) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva. Obrázky jsou stažené z internetu a kromě několika mnou vytvořených na ně žádná práva nemám. Stránky v žádném případě nebyly vytvořeny za účelem zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one