avatar.png
Na těchto stránkách se podílí několik osob - já, soraki, jako autor většiny příspěvků; Zrzka, jako představitelka SAAK a pak nadin, bez její podpory by tyto stránky nikdy nevznikly.

Tvoření těchto stránek by se neobešlo bez problémů nebýt jedné úžasné osůbky. Děkuji ti, NADIN!!!

Prolog

8. 12. 2008

PROLOG

Vlastně to ani není prolog jako takový, spíš jen info o nově chystané povídečce, která je celá věnovaná Zrzce, jako dárek  , proto doufám, že mě nezabije, já se zítra do toho kina fakt těším  .

Jako první zdůrazňuji, že nehodlám opouštět svět HP  ! Hlavní postavou bude Severus Snape a to ve své typicky snapeovské roli... Objeví se i Harry Potter - zatím neprozradím kdy a v jaké roli, ale milenec to nebude, to mohu s konečnou platností říct. Budete si muset zvyknout na jednu aut. postavu. Její jméno se dozvíte, takže teď neprozradím. Snad jen, že je to žena.

K ději není co říkat, vše pochopíte z první kapitoly, možná jen, že jsou všichni trošku starší, než jsme zvyklí, ale pro tuto povídku je to nezbytné...znáte mě, všechno má svůj důvod, takže cokoliv se vám bude zdát ´divné´ není to samo sebou.

Jo a nečekejte Brumbála ani McGonagallovou, ti už jsou v pánu...

Najdete v ní spoustu skrytých hlášek od jinud - stejně jako v PKM.

Jen doufám, že se vám bude alespoň trošku líbit a že se dobře pobavíte. Je to z úplně jiného těsta než PKM, tak se na ten šok připravte.

Celou povídku bude betovat Terka, tedy jen pokud neodpadne, kdyby jí chtěl někdo pomoct, záložní betu uvítám. Terka to zná - jeden týden jen jedna kapča, další týden čtyři a pokud možno hned...jak chytnu psavou, je konec a Terka má zahlcený mail a plochu zatřískanou soubory a složkami - soraki1-20  . Ale má se mnou trpělivost, to se musí uznat.

Co ještě dodat? První kapča se objeví brzy. Kdy? To se ještě uvidí...

 

 

 

 

Přehled komentářů

:-)

(ASISI, 8. 12. 2008 19:55)

Ha! Hned? Pche. Já ti vždycky říkám, at si to necháš, jak dlouho potřebuješ... :-) Tak nic neříkej, potvoro. :-)
Soraki - ok, když jde o tebe, ráda se o svého anděla podělím. Ale PODĚLÍM. Nedám ti jí, s tím nepočítej... Tuhle já nepustím. :-))

;-)

(soraki, 8. 12. 2008 13:51)

Dobře, hned jak přijde, půjde na web, ju?
Ukecala jsi mě, ale pak si neztěžuj

Terko,

(Zrzka, 8. 12. 2008 13:49)

Soraki tě možná neuhání, ale já chci první kapitolůůůůůůů... prosííííííím :o)
PS to Soraki: To není uhánění, to je apel :o)

;-)

(soraki, 8. 12. 2008 13:47)

Efíku, nic ale vůůůůbec nic :-D

Terka - to já jen, abys nebyla v presu :-D. A-SISI mi musí během spánku lézt do hlavy, jinak to není možná, vědomě bychom tě tak jednotně neuhánely ;-)

ivik.bublik - jsem zvědavá, co na to budeš říkat :-D

Ikíšku,

(Zrzka, 8. 12. 2008 13:03)

copak na mě chystáš?
Cítím se poctěna... ještě nikdy mi nikdo nevěnoval celou povídku :o)
Ale mrazí mě v zádech z toho názvu povídky... tuším... co mi tím chceš naznačit?

:o)

(Terka, 8. 12. 2008 10:26)

Musím přiznat, že ta povídka vypadá opravdu slibně a vůbec nevadí, že tam je postava, kterou neznáme z HP, právě naopak...;o) Opravdu máte se na co těšit... No co se týče první kapitolky, pokud bude soraki chtít, tak by opravdu mohla být brzy...;o)
Ono spíš jde o to, že se pak asi se Sis dohodnete najednou a chcete to obě hned.. ale zatím to nějak zvládám...:o) A žádné problémy nebyly...;o)

hihi

(ivik.bublik, 8. 12. 2008 10:14)

no tak to se moc těším!!!!

 

11.11.2010 18:58:52
soraki
Veškeré postavy a místa (s výjimkou mých) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva. Obrázky jsou stažené z internetu a kromě několika mnou vytvořených na ně žádná práva nemám. Stránky v žádném případě nebyly vytvořeny za účelem zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one