avatar.png
Na těchto stránkách se podílí několik osob - já, soraki, jako autor většiny příspěvků; Zrzka, jako představitelka SAAK a pak nadin, bez její podpory by tyto stránky nikdy nevznikly.

Tvoření těchto stránek by se neobešlo bez problémů nebýt jedné úžasné osůbky. Děkuji ti, NADIN!!!

IV. Kolikáte ho je dnes, Severusi?

IV. Kolikátého je dnes, Severusi?

Severus Snape stál ve sprše a horké kapičky vody mu stékaly po těle. Automaticky se natáhl pro mýdlo s vůní heřmánku, napěnil do v dlaních a začal se umývat. Dlaněmi si přejížděl po vlhké kůži, masírujíc si tak každý sval.

Myšlenkami byl u svého manžela. Přemýšlel nad jejich vztahem. Nemohl si pomoci, ale myšlenky se mu neustále vracely k předchozímu večeru, respektive k dnešnímu ránu, a procházel se ho sem a tam znovu a znovu.

Uvažoval nad každým Harryho slovem, gestem, výrazem tváře... Něco na něm bylo jiné. Už to nebyl ten chlapec, který se střásl strachem, když se měli vzít za ruce při jejich svatebním obřadu. Najednou mu viděl na očích, že se z něj stal muž. Mladý, krásný a velice přitažlivý muž. Ještě jednou si připomenul, jak jím byl svalen na postel. A ještě jednou uvažoval, co k tomu Harryho vedlo. Jenže myšlenky se mu začaly rozbíhat a on přestával být schopen se soustředit tak, aby je udržel na místě.

Pomalu zaměnil teplou vodu za studenou. Opláchl ze sebe zbytky mýdla a s ručníkem kolem pasu vystoupil ze sprchy, z police vytáhl malou zelenou lahvičku a její obsah si energicky vlil do krku. Polkl, otevřel oči a napil se vody, aby přehlušil tu pachuť, co mu zůstala v ústech. Účinky pocítil okamžitě. Začal se holit. Břitvou se dovedně, rychlými a přesnými pohyby zbavil strniště na lících. Oblékl se, ještě jednou zkontroloval svůj obraz v zrcadle a pak se vydal posnídat se svým manželem.

* * *

„Kávu, jako obvykle?“ zeptal se ho Harry.

„Děkuji.“ Posadil se k němu za stůl.

„Jaká byla porada?“ vyzvídal Harry.

„Dlouhá,“ odvětil Severus ne příliš nadšeně.

„Sevie!“ začal Harry, dál se ale nedostal.

„Dobře,“ přerušil ho Severus s pohledem co mám s tebou dělat. „Měl bys vědět, co se za tvé... ehm... nepřítomnosti dělo.“ Zamračil se a uvažoval, kde začít. Nakonec se rozhodl, že prostě úplně od začátku, vlastně tak trochu před ním, a pak bude pokračovat podle toho, jakým směrem se bude celý rozhovor ubírat.

Přivřel oči, upil se svého šálku černé kávy, trochu ji poválel na jazyku, aby ji dokonale vychutnal, a polkl. Koutky se mu zvedly v nepatrném náznaku úsměvu – Guatemalská káva byla vynikající, jedna z nejlepších káv na světě. Silně upražená, rozvíjející své sladké, ovocné, a téměř vždy kořenité chuťové nuance, někdy s kouřovým charakterem. Nasál její vůni. Špičková plná, lahodná a vyvážená chuť. Přesně tak, jak ji měl rád. Horká tekutina pomalu prostupovala tělem a šířila jím pocit tepla a klidu.

„Po pravdě, je těžké začít, takže... vzpomínáš si, jak jsme seděli ve Velké síni na večeři?“ Otázka byla spíš řečnická a odpovědí mu bylo jen lehké pokývnutí hlavy mladíka sedícího naproti němu.

„Díval jsem se na tebe, jak vstáváš, v očích děs. V tu chvíli mě začalo pálit znamení, což bylo zvláštní, protože již po několik měsíců jsem toho byl ušetřen a po pravdě jsem na něj skoro zapomněl.“ V duchu na povrch ostře vystoupila chvíle, kdy držel Harryho na chladné zemi tady v obývacím pokoji, jak na něj nalehl celým svým tělem, jak se mu zatemnil rozum a chtěl si ho hned vzít... Přímo tam, na zemi. Jeho pohled mimoděk zabloudil k onomu místu na podlaze.

S povzdechem pokračoval dál: „Pak si najednou stál přede mnou a vyzýval mě k probuzení.“ Odmlčel se a znovu upil ze své kávy.

„Vzpomínám si, jak vedle mě klečel Remus a pomohl mi vstát a dojít k tobě. Na rozdíl od ostatních jsem byl neuvěřitelně zesláblý. Pochopil jsem to ve chvíli, kdy jsem spatřil Draca, jak se sklání nad dvěma sedmáky ze Zmijozelu, kteří skučeli bolestí.“ Na Harryho překvapený pohled zareagoval nepatrným kývnutím hlavy: „Ano, měli znamení. Po tom, co jsme to zjistili, si všichni zmijozelští vyhrnuli své rukávy, nikdo jiný ho už neměl. Podobně se zachovali plnoletí studenti ze všech kolejí. Byli to jen ti dva, nikdo jiný.“

Rukou si zajel do ještě vlhkých vlasů. „Pak Sirius,“ neušlo mu překvapení, které se zračilo v těch nádherných zelených očích, „k tomu se dostanu později, prostě Sirius řekl, že vina není na celé koleji, ale na jednotlivcích. Mezitím Brumbál poslal Minervu na ministerstvo. Když se vrátila, zjistili jsme, že byl zasažen celý svět. A ty,“ upřel své temné oči na Harryho tvář, „ses pořád neprobouzel.“

Na tohle nevzpomínal rád. Pro Mistra lektvarů bylo jen málo situací, ve kterých by si nevěděl rady. Ale od chvíle, kdy začal žít s tímhle nebelvírem, jich rapidně přibývalo, což bylo velmi znepokojující.

„Remus tě odnesl na ošetřovnu, pak jsme tě, jak na hradě přibývalo mudlů, dali do toho soukromého pokoje.“ Neušel mu další překvapený výraz v Harryho očích.

„Slečna Grangerová přišla s domněnkou, že se neprobouzíš kvůli tomu, že se pokoušíš zachránit i mudly, kteří nemají magické jádro a nemohou tak cítil tvoje impulsy.“ Harry souhlasně přikývl a v duchu děkoval Merlinovi za kamarádku s takovým intelektem.

„Když přišla madam Bonesová, vše se jen potvrdilo. Začali jsme organizovat pomoc pro mudly po celém světě. Na hrad byli přeneseni mudlovští příbuzní studentů. K překvapení všech, především slečny Grangerové, se ukázalo, že její rodiče jsou motáci, stejně jako tvá teta.“ Překvapení na Harryho tváři vystřídal čirý údiv. Čelist mu poklesla a na okamžik odhalila dvě řady bílých rovných zubů.

„Ano, ona je moták,“ konstatoval sklesle Snape a vší silou uvrhl vzpomínku na jejich ´seznámení´ zpět do zapomnění.

„Jediný moták, který dostal políček od bývalého vlkodlaka,“ dodal s úsměvem a rukou naznačil Harrymu, že mu víc poví, až skončí s celkovým náhledem na věc.

Dalšími několika větami ho informoval o příchodu Malfoyových a o tom, co zjistili z jejich vzpomínek. Trochu se zastavil u Dobbyho zdánlivě nesmyslných průpovídek, které ale nakonec dávaly perfektní smysl. Pak se vrátil k okamžiku, kdy mu bylo odstraněno znamení. Nezabíhal do detailů, ale i přesto byl Harry vyděšený, když mu o tom říkal a pak, když viděl na vlastní oči znovu jeho čisté předloktí, prudce jej objal kolem krku. Jeho oči se zaleskly slzami radosti, když Severuse lehce políbil na tvář a ještě jednou pevně stiskl.

Neúmyslně pak Harryho přivedl do stavu naprosté zuřivosti, když mu zběžně popsal škody, které Voldemort svým činem napáchal.

Místností se začaly valit vlny magie a moc z Harryho přímo tryskala, když na něj sypal desítky otázek. Chtěl také vědět detaily o Remusově facce a o ´seznámení´ s Petúnií a příliš ho její chování nenadchlo, ale ani nepřekvapilo.

Co ho ale potěšilo a to zcela a beze zbytku, bylo zasnoubení Remuse se Siriusem a akt Smíru mezi ním a jeho kmotrem. Několikrát Severusovi upřímně poděkoval a věnoval mu hřejivý a zářivý úsměv, který v něm rozněcoval touhu po tom, umět toho mladíka rozesmívat po zbytek jeho života.

Dokonce se dožadoval podrobností o protikouzle, které vymyslel Brumbál na základě vzpomínek z myslánky. Znovu se rozechvěl obavami, když mu vyprávěl o tom, jak kouzlo použili na Malfoyovi. A znovu se jeho obličej rozzářil radostí, když si opakovaně prohlédl čistou hladkou kůži jeho předloktí.

A Severus si to náležitě užíval. Harryho prsty se jeho pokožky dotýkaly tak jemně a opatrně, a laskaly místo, kde ještě před pár dny byla vyleptaná lebka s hnusným hadem ve šklebících se ústech. Severus si nikdy nemyslel, že je ho předloktí je tak citlivé. Z míst, kde se ho Harry dotýkal, do jeho těla proudily elektrické výboje a začala ho pomalu ovládat touha a vášeň.

Harry se však domáhal dalších a dalších informací. Byl nucen svou touhu znovu potlačit. Nebyl si zcela jistý, kolikrát to ještě zvládne, protože, jak se zdálo, každým okamžikem toužil po Harrym ještě víc než před chvílí. Jeho tělo se bránilo neustálému potlačování přirozených potřeb. Okamžik nespoutaného výbuchu se blížil mílovými kroky...

„Potřebuju mluvit s Brumbálem, hned,“ řekl Harry rozhodně, jakmile dostal odpovědi na všechny své otázky.

Severus jen zavrtěl hlavou. „Harry, počkej, prosím, po večeři,“ naléhal na svého manžela.

„Proč?“

„Myslel jsem, že bychom mohli být dnes spolu. Alespoň do večeře,“ dodal rychle, když viděl jak se Harry nadechuje k protestům. Přitom ale v duchu proklínal celý svět, že je nenechá chvíli na pokoji. Neměl radost z toho, co teď musel říct, ale Harry si zasloužil vědět všechno a mimoto neměl rád, když mu něco zatajovali.

„Harry, jakmile vyjdeš na veřejnost, budeš v jednom kole. Nebudeme na sebe mít ani chvilku čas. Miliony lidí tě touží spatřit. Albus dostal snad od každého, kdo v kouzelnickém světě něco znamená, žádost o audienci u tebe. Tam venku,“ mávl rukou ke dveřím, „řádí doslova Potter-mánie. Hrad chrání nejen kouzla, ale i válečníci ze Zimních krajů. Krby jsou bez téměř výjimky zapečetěny. A ten v nemocničním křídle chrání celá jednotka bystrozorů. Brumbálův je na heslo. Svět si tě žádá mnohem více, než dřív,“ zakončil Severus a postavil ho tak před skutečnost, že to tak prostě je a asi v nejbližší době jinak nebude.

A to se ještě nezmínil o tom, že museli další dvě nepoužívané věže předělat na sovince, protože kapacita toho původního byla více než nedostačující – byla naprosto směšná. Do Bradavic denně přilétaly desítky a stovky sov, exotických druhů papoušků a ptáků. Hagrid nevěděl, kde mu hlava stojí, jeho dunivé kroky se rozléhaly hradem v pravidelných intervalech, jak nosil krmení do provizorních sovinců. Kvůli některým zvířatům, které ještě neznal, doslova vyplenil knihovnu.

A to nebylo všechno. Někteří kouzelníci byli tak troufalí, že zkrátka přijeli a věřili, že budou přijati přednostně. Harry neměl ani zdaleka představu o tom, co vykonal a co znamená pro kouzelnický svět. A Severus se právem obával nejen o jeho bezpečí, ale i o to, co nepředloženého by mohl jeho muž udělat. V minulých letech měl tendence vrhat se do všeho po hlavě, bez rozmyslu. I když, pravda, v posledních hodinách se choval více... více snapeovsky? Zmijozelsky?

„A po tobě taky touží?“ vyrušil ho ze zamyšlení Harryho hlas.

Ta otázka mohla být pronesena uštěpačným tónem, ale Severus v ní cítil strach a obavy. Neměl tušení, že ho ty duely na ministerstvu tak zasáhly.

„Zatím nebyl čas to zjišťovat, ale předpokládám, soudě podle nabídek k sňatku, které pro tebe dostal Brumbál, že tato mánie také ještě nějakou chvíli potrvá,“ řekl Severus hlasem oproštěným od všech emocí, ale přesto ne chladným a nezúčastněným.

Harryho sedmnácté narozeniny se neúprosně blížily a on na to zrovna rád nemyslel. Měl, ač si to připouštěl jen velmi neochotně, strach. Slovo anulování pro něj dostalo novou a zcela konkrétní podobu – podobu štíhlého, ne moc vysokého, ale za to krásného milého černovlasého mladíka s jedinečně zelenýma očima, který si obléká mnišskou sutanu a dává mu sbohem. Tahle představa ho děsila už po několik nocí v jeho snech.

„Můžu to nějak zastavit?“

„Nemyslím si.“ Kéž bys tak mohl...

„Můžu se o to pokusit?“

„A co bys chtěl udělat?“ Snažil se o bezstarostný tón a neutrální výraz, ale dvakrát dobře mu to nešlo. Hlavou se mihla vzpomínka, jak Harry zděšeně pozoroval jeho poslední duel, jak nenávistně shlížel na další vyzyvatele a jak ostře je zastavil.

„Kolikátého je dnes?“ ptal se Harry.

„Cože?“ nechápal Severus, protože jeho myšlenky se začaly znovu rozbíhat do všech stran a on přestával být schopen se soustředit.

„No, kolikátého je dnes,“ opakoval Harry a rozpustile se při tom usmíval.

Severus vstal a nezvykle malátným krokem přešel k sekretáři. Otevřel jednu z přihrádek, ve kterých měl uschovány lektvary, vytáhl si malou zelenou lahvičku, odzátkoval ji a už se ji chystal vypít, když...

„Severusi! Ty jsi nemocný? Co je to za lektvar?“ jedním skokem u něj byl Harry a vytrhl mu flakónek z ruky. Severus se zapotácel a nejistým krokem se vrátil ke gauči. Harry z něj nespouštěl zrak a měřil si ho od hlavy k patě.

„Co je to za lektvar?“ zeptal se znovu, i když ten elixír už poznal, ale Severus nereagoval, až příliš rychle začal upadat do apatie.

„Kolik si jich dneska už měl?“ Severusův obličej vypovídal o jeho neschopnosti soustředit se. Byl podivně mimo, jako člověk po obliviate. Tohle nebylo dobré.

* * *

Lucius Malfoy spolu s manželkou dostali, k jejich nemalé radosti, k dispozici soukromý pokoj v hostinském křídle. Jak jim Brumbál řekl – nečekaně se ukázalo, že tam ještě jeden volný je. Lucius nepochyboval o tom, že tam byl už před tím a že ho ten stařík chtěl mít po ruce, ale nechal to být.

Věděl, že proběhla nějaká nečekaná porada v ředitelně a jeho, jak jinak, nepozvali. Jistě, byl pro ně pořád ještě smrtijed... a na kamarádíčkování zkrátka nebyl dost dobrý. K čemu se jim ale hodil perfektně, to byla akce na pochytání smrtijedů. Lucius se neubránil tomu, aby se alespoň v duchu, nezhrozil nad stavem některých z nich.

A ve skrytu srdce doufal, že se neobjeví jeho nemanželský syn.

To by totiž byla pohroma.

Ne, nikdo o něm nevěděl, jeho matka zemřela již před lety a právě tehdy se o svém synovi dozvěděl. Byl to důsledek mladické nerozvážnosti. Stalo se to pár let před tím, než si vzal Narcissu. Biara byla o patnáct let starší než on a svedla ho. Ukázala mu všechno, co se sexu týká. Polohy, praktiky, pomůcky... naučila ho plně uspokojit každou ženu, kromě Narcissy, pomyslel si kysele. Po týdnu na to přišel jeho otec a jejich vztah skončil. Až mnohem později zjistil, že ji jeho otec vyhledal pár měsíců potom, co je rozdělil a že si ji chtěl nechat pro sebe, ale ona ho odmítla.

A ne, nikdo by si ho s ním nespojil, nebyl mu ani trochu podobný – vzhledem. Měl jeho povahu. Byl zlý, krutý, samolibý a co bylo nejhorší – naprosto oddaný svému pánu, protože to on byl ten, který v něm podporoval ty nejhorší vlastnosti a který jej vychoval, tedy spíš vymučil k obrazu dokonalého smrtijeda. Lucius se nikdy nedopátral toho, jak se jeho syn dostal k Lordu Voldemortovi.

Ač je to s podivem – Lucius Malfoy měl strach.

* * *
fénix1.jpg

Brumbál seděl ve své pracovně a znovu si pročítal zprávu, kterou mu doručila ministerská sova. Trochu jej trápilo, že neřekl Řádu celou pravdu, ale nechtěl je znepokojovat. Ne, dokud si všechno neověří. Ne dnes, když se Harry konečně probral.

 

Prsty si třel spánky a přál si, aby jej konečně přestala bolet hlava. Na tuhle bolest nebyl žádný elixír, na tohle pomáhal jen klidný a nerušený spánek.

 

Jeho fénix se snesl z bidýlka na jeho rameno a svou hlavu si položil na tu jeho, jako by se snažil tu bolest odehnat.

 

Cítil se jako vyždímaný hadr. Pomačkaný navenek a uvnitř tak podivně starý. Ač si to nepřipouštěl, jeho věk se blížil k dvěma stům a to je i na kouzelníka úctyhodné.

 

Jenomže teď si nemohl dovolit být slabý, teď ještě ne. Nemohl pokojně odejít na odpočinek. Ne, když se objevil ON.

 

* * *

Norské ministerstvo kouzel se otřásalo v základech - tedy obrazně. Ve skutečnosti jej zaplavovaly stovky rudých doutnajících pergamenových obálek - ano, hádáte správně - huláků. Jejich příval neustával ani v noci a do pohotovosti musela být uvedena i speciálně vycvičená jednotka bystrozorů - S.W.A.M. - Strong Wizards of Ancient Magic. (Dříve jim říkali S.W.A.T., ale pak tuto zkratku začali používat mudlové ve zcela odlišném pojetí a proto si změnili svůj název na S.W.A.M.). Její členové byli velmi silní a schopní kouzelníci. Do jejich řad patřili i druidští stařešinové a eskymáčtí guru.

Jenže to, do čeho je ministerstvo hodilo, bylo jen moře krve a zmrzačených těl - S.W.A.M. doslova v té záplavě krve plavalo. Do toho všeho přišla od pozorovatele zpráva, že z několika vesnic v okolí měst Meland a Hammerfest zmizelo pár dívek a žen ve věku sedmnácti až třiatřiceti let.

Velitelka S.W.A.M.u Cara Gubematrixová nevěděla, kde jí hlava stojí. Ministerstvo na ni tlačilo jako ještě nikdy před tím a veřejnost chtěla výsledky. V terénu měla přes padesát lidí.

 

Prozatím se neměla čeho chytit. Všechno začalo před pár dny a bylo to taky poprvé za celou její profesní kariéru, kdy nevěděla kudy kam a kdy pachatel po sobě nenechal nic než krev. Tedy ne svou, ale oběti, a nebo se oběť rovnou ´vypařila´.

Nad šálkem horkého čaje zvažovala další postup a když už se jí zdálo, že situace, ve které se nachází, je naprosto bezvýchodná, napadlo jí spojit se se svým učitelem. Usmála se sama pro sebe, ze šuplíku vytáhla pergamen, brk namočila do inkoustu a začala psát.

 

 

 

Přehled komentářů

...

(Mariana, 20. 3. 2009 17:10)

teda... nějak se to zamotává. Výborně, Soraki! Ale co jsi to udělala chudákovi Seviemu?!? Snad to není nic vážného...

 

dík

(Jimmi, 30. 11. 2008 16:31)

Sorry, musím ísť na ďalší. Zamotávaš to teda riadne. Super.

 

Na nadpisy jsem blbá xD

(Bella Pattinson, 6. 11. 2008 13:05)

Asi před měsícem jsem dočetla Kámen manželství a se zoufalým pohledem se koukala, že autorka už půl roku nepřidala kapitolu. Probudí se Harry? Chudáček Seví. Co Sirius a Remus? A co ten par*ant Voldemort? Před dvěma hodinama jsem se šla po dlouhé době kouknout jestli se nestal zázrak a není nová kapitola. Nic sice přidáno nebylo, ale jak jsem uviděla odkaz na tvoje stránky, kde je prý pokračování Kamene s velkým očekáváním jsem ti sem vtrhla a byla jsem zvědavá jak se s tíhmle "úkolem" vypořádáš. Přece jen autorka to psala víc jak kvalitně, všechno rozváděla... musím říct, že se ti navázet povedlo víc než dobře. S každým řádkem jsem byla více zvědavá jak to dopadne a nemohla jsem se odtrhnout.
Myslím, že konečně se dostávám k tomu, na co je tu ten článek. Tahle kapitola :D takže taky jsem čekala, že se v téhle kapitole dozvíme co znamená ta Harryho otázka ohledně toho, kolikátého je. Musí mi to stále vrtat v hlavě. Ale podle mě to určitě bude mít něco společného s anulováním. Dále nemanželský "synáček" Luciuse. Kdo by to do něj řekl? *ironic* ale bude to doopravy moc zajimavé. Nemůžu se dočkat pokračování. Jak to tak vidím bude to podobné jako moje čekání na překlad Breaking Dawn. Budu na téhle stránce stepovat nejmíň každých 5 minut :D
Doufám, že tě tenhle komentář moc neunavil, já mám většinou tendenci tapetovat v komentářích. Ani se nesnažím a už hrnu na lidi svoje "moudra" :D

 

prosím

(Sara, 6. 11. 2008 9:57)

prosím prosím prosím kdy bude další kapitola už to mamůžu vydržet.

 

Teprve teď...

(Mystery, 6. 11. 2008 8:37)

Teprve nyní se dostávám k přečtení této kapitolky a je to možná dobře,jelikož se aspoň brzy dočkám té další:D Ale abych se vrátila k podstatě této-musím říci,že jsem byla velice překvapená tím,jaké spletité smyčky stahuješ kolem našich hrdinů.Některé z nich jsem odkryla teprve díky této kapitolce(ach ano,zřejmě nepatřím mezi ty bystré:D ) a napětím jsem snad ani nedýchala.Jakmile mám totiž pocit,že se něco již rozuzlí,přibyde další situace,která mě zaujme stejnou měrou a ráda bych ji také přišla na kloub...a pak se to kupí a kupí a já zjišťuju,že to máš zřejmě bravůrně promyšleno do nejmenšího detailu.Opravdu v psaní tohoto příběhu dosahuješ vysokých kvalit Soraki a já doufám,že další kapitolka nám umožní(alespoň malinko 0=-)) nahlédnout za závěs některých "překvápek" ,co jsi na nás přichystala.

 

děkuju

(Beruška, 6. 11. 2008 7:00)

tak to snad bude bbrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooooooooooooooo :-)

 

Další kapitola

(soraki, 5. 11. 2008 19:07)

čekám na Sargo, kapitola je u ní :-D

 

Na svědomí?!

(A-SISI, 5. 11. 2008 19:04)

Pro Merlina, Soraki! Radši tu kapitolu opravdu přidej, já totiž Terku vážně potřebuju! :-) Bez ní bych byla...Merlin ví kde, že.
Pro Terku - jestli se dneska potkáme ještě někde, tak...tak nevím, ale že máš na mě štěstí vid? (spíš naopak, já vím :-)
Mimochodem - už mám taky abstinenční příznaky...a silný! :-)

 

Hurra

(NeoPianist, 5. 11. 2008 18:58)

Skvělý, tahle kapitolka je úplně bezvadná :-) konečně větší náhled do Seva! díky ;)

 

:o)

(Terka, 5. 11. 2008 18:14)

Ahojky, soraki tvoje pokráčko je skvělý.. :o)) doufám, že další kapitolka bude co nejdřív jinak se asi napětím zblázním... bacha budeš mě mít nasvědomí...:o))

 

pokráčo?

(Beruška, 5. 11. 2008 17:17)

kdy asi tak můžeme čekat další kapitolu? já abych jsem neustále nelezla a zklamaně neodcházela :-)

 

MAK

(soraki, 4. 11. 2008 20:49)

nerada předbíhám událostem. Snad jednou... možná... uvidíme...

 

Vlastní povídka??

(Mak, 4. 11. 2008 20:29)

A co ta vlastní povídka?? Přiznejme si, že jednou i ty (ne, ne, ať to je za co nejdelší dobu!!) jednou skončíš s kamenem, co pak? mne by teda určitě nadchla vidina vlastní povídky;-)

 

skělé

(Lenka, 4. 11. 2008 14:52)

Je to úžasné moc se mi tvoje pokračování líbí, jenom prosím nepřestávej, už se nemůžu dočkat dalších kapitol.

 

MAK

(soraki, 4. 11. 2008 6:49)

kapitolu věnuji vždy těm, kteří komentovali předchozí, nemáš se za co omlouvat :-).

 

Ať žije fantazie a naše SORAKI !!!

(Jikita, 3. 11. 2008 23:55)

SORAKI: promiň mi, prosím, mou najivitu, odvahu, mé sny či touhy, ale po Tvém pokračování toužím a doufám, že nás vážně tak brzy nezatratíš, ač bys mohla. Tvé dílo by si ostatně ještě nějakou tu kapitolu zasloužilo :)Tak se nech unášet na vlnách faktazie dál á dál a my si to vychutnáme :):)

 

promin

(Mak, 3. 11. 2008 22:28)

teda soraki, velmi se omlouvam, ze jsem nekomentovala predchozi kapitoly, ale byla jsem pryc...teda, musim rict, ze ses za tech 12 kapitol vysvihla od nejisteho k velmi preciznimu a osobnimu stylu. ted jsem si opravdu jista, ze se vyrovnavas josephine... tvoje kapitoly me opravdu dostaly!!! jsou krasne propracovane, dlouhe a uzasne!!! a reknu, ti, opravdu jsi me dostala, myslela jsem si, ze Harry... a snape misto toho omdli!!!! aaa, chces me zabit??? jeste jednou se omlouvam za absenci komentaru (vsimla jsem si, ze jsi mne pak uz nejmenovala:( promin) a dekuji za skvele kapitoly!!! uvazovala jsi uz nad vlastni povidkou???

 

fanthasia, Jikita

(soraki, 3. 11. 2008 18:56)

ten rozhovor už proběhl, to je pravda, ale tenhle je z pohledu Severuse a jsou tam doplněny některé informace. Jinak časově jsme pořád, vě všech rovinách teprve v sobotě - tzn. Harry se probudil "včera" a dnes je sobota...

Jikita - myslíš???

 

Perfektné ako vždy :D

(Fanthasia , 3. 11. 2008 18:16)

Je to supeer! :D Kapitolka sa mi veeľmi páčila, i keď musím uznať, že by to chcelo viac Harryho a Severusa :):) inak ,prečo sa mi zadalo, že rozhovor Harryho so Severusom som už čítala?? Nebolo to v nejakej predošlej kapitolke? NO nevadí.. Mooc sa mi to páčila a neviem sa dočkať dalšej! :)

 

Soraki,

(Norsi, 3. 11. 2008 17:36)

ja jsem tu ted nejakou dobu nebyla,takze jsem ani nekomentovala predchozi kapitolu. Voldy je vazne silenec,ale ty mu ukazes,vid?:) A moc se mi libila volba hradu i Voldemorvovy armady. Tahle kapitolka byla taky skvela:) Prichazis se stale zajimavejsimi zapletkami:)Ach,ale ja tak moc doufala,ze bude neco mezi Sevem a Harrym...tak snad priste. Jinak super:)

 

Safra ženská :-D

(Frankie, 3. 11. 2008 17:02)

Kapitola úžasná a fenomenální, ale je tu to ALE, které mi nedá spát. Zase nic...Zase nic mezi těmi dvěma, tak snad příště ne?

 

:o)

(Lusja, 2. 11. 2008 22:04)

Musím uznat, Soraki, že to dostává pěkný grády. Sice sem předchozí kapitolu moc nepobrala (lépe řečeno, nějak mě nechytla), ale na tuto sem se těšila.
Harryho radost z neposkvrněného předloktí svého manžela je prostě 'uchvancancující' (omlouvám se, ale moje fantazie si dala asi náhradní volno, takže sem na lepší výraz nepřišla).
Píšeš čím dál tím líp a budu Ti moc a moc fandit, aby jsi měla pořád tak skvělej styl a formu, jako doposud a budeš nás těšit Tvými kapitolami ještě hodně a hodně dlouho.

 

:-)

(kapi, 2. 11. 2008 21:09)

super kapča

 

jeej woow

(Sisa, 2. 11. 2008 19:06)

Sorakii to je skvelé..Som zvedavá,strašnee..čo asi tak bude zo Seviem?A Luc´Ifer je Luciusov syyyn?Teeda..A ktože bol jej učiteľ?Nyaappy totál množstvo otázok mám..ale ak sa mi podarí maminku presvedčiť,tak tu mesiac nebudem..kyaa..týranie!!Ale stojí to zato,to fakt,že hej:))Ale bez tvojho pokračovanie budem mať podivné abstinenčné príznaky..nechcem vedieť ich podstatu.Ale bolo to skvelé,to heej a som milo prekvapená,ako to celé napreduje.Dúfam,že tomu dáš štastný koniec,však?Predbieham dobu,ale to ja vždy..No nič,idem dúfať a teším sa na ďalší diel..aj keď ho možno nebudem čítať hneď,tak neskôr..^^

 

Krása

(Sirina, 2. 11. 2008 16:27)

Hej to není možný... mě už z tý povídky úplně přeskočilo a jediný co mi pomáhá je další a další kapitola.....poto prosím, napiš rychle další

 

=0)

(Teressa, 2. 11. 2008 14:27)

uzasne!!!uz sa neviem dockat dalsieho pokracovania....pises naozaj nadherne!!!

 

Fantastické!

(Jikita, 2. 11. 2008 13:37)

Fantastické, úžasné, napínavé, skvělé, k sežrání.. Klobouk dolů, SORAKI, jsi vážně dobrá a lepší a lepší s každou kapitolkou. Umíš dobře napínat a dobře zamotávat hlavu :) Trochu mě poslední díly uklidnily, že tuto povídku a tím i nás tak rychle nesmeteš ze stolu. Zadělala jsi si dost kvalitního těsta na pořádný román a já se móóóc těším na každý nový řádek!

 

:-D

(soraki, 2. 11. 2008 12:57)

díky za upozornění na chybku - mrška jedna vtíravá :-D.
Co se týká Luc´Ifera, hodně odhalí další kapitola. Jen mějte strpení, musím taky doma něco dělat :-D dnes jsem dohnala alespoň žehlení. Věřte, že kdybych mohla, píšu od rána do večera, ale nejde to...

 

Dóbrý

(Vara, 2. 11. 2008 11:26)

Milá Soraki, další kapitolka, no super, ale já asi brzo odjedu do Šternberka, kde je Ústav pro choromyslné, jelikož se z toho napětí zblázním. Napínáš nás všechny jak malý kšandy... Přesto díky moc.

 

Bomba

(Kiara, 2. 11. 2008 11:17)

Maxi skvělá bomba

 

oooch....

(Saskya, 2. 11. 2008 10:48)

nádhernee... och, ale... to je strašné, ty nás chceš roztrhnúť od napätia, že??? xD
som zvedavá, ako to bude všetko pokračovať a či to bude čítať ešte celá, alebo po častiach :-)

 

:-))

(A-SISI, 2. 11. 2008 10:33)

Tak já souhlasím s Betty, naprosto vystihla moje pocity.:-))
Soraki, víš ale co si na sebe upletla? Už jsi rozehrála tolik dějových linií, že ted už to prostě nepůjde dopsat pár kapitolkama, to je nadlouho, za což jsem já mooooooooooc vděčná! :-)
Kapitola jako vždy skvělá, jen nás už pro Merlina tolik nenapínej s naším párem! :-)
Díky za věnování, a těším se na další.

 

...

(Anabeth, 2. 11. 2008 10:26)

Tohle mi nedělej, takhle mě napínat. Já snad umřu zvědavostí. Kapitolka pěkná, ale chtělo by to nějakou pořádnou akci, trochu adrenalinu prosíííím

 

Hezké

(Nef, 2. 11. 2008 9:29)

Tak jsem po týdnu nakoukla a ejhle, hned dvě kapitolky. Nádhera.

 

Milá Soraki,

(Aja, 2. 11. 2008 8:32)

právě jsem tě přestala přirovnávak k Josephine, ale máš u mě přezdívku Tom Clancy II. Na romantiku je tě skoro škoda, tohle by mohlo přilákat na tvé stránky i celý hasičský sbor :-).
Děkuji za super kapitolu a nevím, nevím, jak se dočkám další.

 

děkuju

(Beruška, 2. 11. 2008 8:20)

no sice jsem doufala, že už se dozvíme co má Harry v plánu ale alespoň víme že je to nemanželský syn. to bude zase problémů :-))))))

 

Uf.....

(Niki, 2. 11. 2008 0:41)

teda ty nám dáváš :-)) Je to čím dál lepší a napínavější. Opravdu ti to psaní jde čím dál líp, ale až tak bys nás napínat nemusela, budu mít do příští kapitoly okousané všechny nehty :-)))

 

No téééééda....

(Hatifnatif, 2. 11. 2008 0:27)

Soraki, tvoje konspirační a jiné teorie a roviny příběhu už ani nestíhám sledovat. Kapitolka byla krásná, napínavá a úžasná, až se malá vetřelkyně ve mně tetelila blahem a samou nedočkavostí se mi snažila prokopat ven z břicha. Ale to nevadí..... :-DDD obě jsme si to moc užily...
Trošku mě mrzí, že jsem se netrefila v tipování, že Luc´Ifer je příbuzný Severuse...von to asi bude ten nemanželskej syn Luciuse, že?! Ale to si asi počkáme, než nám ho odkryješ že?!
Hele, jestli nám teď do nějakého trazu/kómatu či jiného hnusíku upadne Severus, budeš mě mít na svědomí ( a Harryho asi taky :-D )páč já už se moc a moc těším na to rozuzlení s datem a anulací manželství a tak....

Soraki, moc díky za to, že se s námi dělíš o svou velkoúžasnolepou fantazii a že ses jí rozhodla vtělit právě do pokračování KM, co bychom si my chuděrové ubozí bez tebe počali :-DDDD

Hodně sil a už se moc těšíme - já i tým - na další kapitolu a doufáme, že už tam bude "něco" mezi Severusem a Harrym :-D

 

Zajímavé

(Zrzka, 1. 11. 2008 23:40)

Nějak mi ta kapitola připadala důvěrně známa, ale netuším proč... je přece nová... nebude to propojení myslí? Třeba ovládám ve spánku Nitrozpyt... měla by ses naučit Nitobranu :o) Je to skvělý

 

Soraki...

(Betty, 1. 11. 2008 23:34)

...to snad nemyslíš vážně, takhle to tady rozehrát na všech úrovních a natahovat mě jako žvýkačku!!! A to jsem se radovala jako malá, když jsem tu zahlédla 12. kapitolu. "Bezva," říkala jsem si, "konečně se dozvím další informace o tajemném plánu Harryho, možná padne i zmínka o Luc´Iferovi a třeba dojde i na trošku romantiky."
A co se nestalo. Skoro jsem zapomněla dýchat, když padla památná věta: Kolikátého dnes je? Sklouznu očima na další řádky a... ... 3 hvězdičky, další oddíl! Atmosféra v pokoji by se už dala krájet. Přesto jsem, se zvědavostí sobě vlastní, pokračovala ve čtení. Jak jsem byla překvapena další geniální zápletkou drahé Soraki - nemanželský syn Luciuse! Já myslela, že se snad rozbrečím! Tak nestačí, že se pokouším přijít na kloub jedněm strategiím a plánům. Teď abych ještě probírala smrtijeda za smrtijedem, protože tam někde mezi nimi je tajemný syn Malfoye.
Soraki, proč mi to děláš!?! Proč píšeš tak neuvěřitelně napínavě? Opravdu mě chceš mít na svědomí?
Piš, piš, neopovažuj se přestat. Splétej své úžasné fantazie, zauzluj všechny dějové linie, prokládej vše náhlými zvraty a v závěru z toho vytvoř předlohu pro dokonalou směsici vztahů, romantiky a napětí (mého duševního vypětí nepočítaje).
Vždy to bylo, je a zajisté bude báječné čtení. Díky!

Páááni, dneska jsem se rozepsala... :)

 

Fúha to bola sila

(Lilly Even, 1. 11. 2008 23:32)

No ja som fakt zvedavá, ako to bude pokračovať. Zasa si to tak nepekne odsekla! :-/
Ale kapitola pekná :) A na tú chybku so SWAT a SWAM ťa už upozornili ostatné dievčatá :) A inak trošku si ma tým rozosmiala :D

Inak veľmi pekne ďakujem za venovanie :)

 

Este nieco :-)

(Dobby, 1. 11. 2008 23:18)

Neviem sa dockat pokracovania. Toto bola super kapitola, kde na tie napady chodis?

 

emixka

(emixka, 1. 11. 2008 23:14)

Jo, a máš tam (asi) chybu-nejdřív máš že jsou S.W.A.M. a potom je tam velitelka S.W.A.T.u...

 

emixka

(emixka, 1. 11. 2008 23:12)

Skvělý... :-) A taky jsem si-jako kys-myslela že bere něco proti "vstávání" (já neim jak jinak to napsat :-D)... ale pak mi došlo že to asi bude ten povzbuzovací... wow tj drsný.. kuju moc za kapču :-)

 

nemám slov

(Berninka, 1. 11. 2008 23:02)

na konci jsem ani nestíhala vnímat co se kde děje, ale jinak to bylo senza ten S.W.A.M mě teda dostal.
Zajímalo by mě co to bere Sev za lektvary

 

SS- (Snová Soraky)

(kys, 1. 11. 2008 23:02)

Chvíli jsem si myslela že Severus bere nějakou AntiViagru. Doufám, že nenecháš pozměnu upadnout do kómatu Severuse, to by mi šmejklo To že je Luc´Ifer syn Luciuse mi tak nějak nepřekvapilo, tou nápovědou bylo jeho jméno. Chvíli jsem si myslela že Severus bere nějakou AntiViagru. Doufám, že nenecháš pozměnu upadnout do kómatu Severuse, to by mi šmejklo To že je Luc´Ifer syn Luciuse mi tak nějak nepřekvapilo, tou nápovědou bylo jeho jméno. Zajímalo by mi jestli o jejich příbuzenství ví Voldemort a jak toho případně zneužije. Zajímalo by mi jestli o jejich příbuzenství ví Voldemort a jak toho případně zneužije.

 

2 Soraki

(Dobby, 1. 11. 2008 23:00)

Dakujem za venovanie :-)

11.11.2010 09:09:34
soraki
Veškeré postavy a místa (s výjimkou mých) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva. Obrázky jsou stažené z internetu a kromě několika mnou vytvořených na ně žádná práva nemám. Stránky v žádném případě nebyly vytvořeny za účelem zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one