avatar.png
Na těchto stránkách se podílí několik osob - já, soraki, jako autor většiny příspěvků; Zrzka, jako představitelka SAAK a pak nadin, bez její podpory by tyto stránky nikdy nevznikly.

Tvoření těchto stránek by se neobešlo bez problémů nebýt jedné úžasné osůbky. Děkuji ti, NADIN!!!

Na začátek malé vysvětlení – pokusila jsem se sestavit časovou osu příběhu od cca probuzení Remuse – což bylo o Velikonocích. O čtrnáct dní později zaútočil Voldemort na celý svět. Rande se odehrálo v pátek, Brumbál dostal záhadný dopis z ministerstva v sobotu ráno. Smrtijedi se chytají také od soboty a vzhledem k jejich indispozici to jde opravdu snadno. Události z Norska jsou pátek a sobota. Brumbál naplánoval slavnostní večeři na tutéž sobotu večer. Úplně nesedí datumy – myslím tím reálné datumy, ale to mi snad odpustíte, protože to, že je právě 31.5. má svůj význam – prozradím později. A kolem Hammerfastu a Melandu mudlové opravdu nespí... vysvětlím později, i když nepochybuji, že jste natolik chytří, že už vám to došlo. Už jsem to totiž prozradila :-D.

Jinak ještě pozn. k Harrymu – jeho znamení je lev, nevím, jestli to J.D. vzala do úvahy, ale neznám lva, který by se choval tak trpitelsky a měl svatou trpělivost – to prostě není lvům podobné. A navíc, když lev chce, umí svou kořist vlákat do pasti, že Zrzko?
VI. Siriusi, stalo se něco?

Pomalu nadcházel čas večeře. Což zejména Harry uvítal. Celé odpoledne se Severusem kolem sebe chodili po špičkách, opatrně volili každé slovo, které bylo řečeno, ale více času byli každý ponořený ve vlastních myšlenkách. Harry se pokusil přeložit pár stránek z deníku od lorda Aventina. Šlo mu to ztěžka, protože myšlenkami i pohledem neustále zabíhal ke svému manželovi.

Můj muž, říkal si v duchu a přemýšlel, jestli vůbec uskutečňovat svůj malý plán. Jistě, věděl, že se ho má rád a že má rád on jeho, ale oba byli tak horkokrevní, tvrdohlaví a tak... tak stejní, až jej to skoro děsilo.

Severus pokradmu sledoval Harryho. Už už mu chtěl něco říct, když Harry vytáhl deník lorda Aventina a začal pracovat na překladu. Trochu ho trápily výčitky. Asi na něj neměl tak vyjet... Ale Sevie? – to bylo opravdu trochu přehnané. Přeci si nemohl myslet, že by se nechal takto veřejně oslovovat.

Při představě, jak by se asi tvářili jeho kolegové ze sboru či z cechu lektvarových mistrů, nebo dokonce Sirius s Remusem a nebo, Merline nedopusť, jeho žáci! Severus zbledl tak, že jeho tvář dostala nazelenalý nádech.

Marně vzpomínal na okamžiky, kdy ho tak Harry ještě oslovil. Jak tak přemítal, došla mu pravda. Harry mu tak nechtěl říkat, aby jej zesměšnil nebo rozzlobil. To oslovení mělo vyjadřovat jeho city k němu. Poprvé to bylo na věži, kde měli schůzku, pak v ložnici a nakonec, když se před ním přiznal ke své omylnosti. To nebyl výsměch. Měla to být něžnost!

Severus by si nejraději nafackoval, ale už se stalo. Svým zbrklým jednáním a neuváženým uvažováním zase něco, snad ne všechno, pokazil. Brk, který držel v ruce, se rozlomil, jak silně sevřel pravou ruku v pěst, a na pergamenu na který zrovna něco psal, se objevila inkoustová skvrna.

Zuřil.

Zuřil na sebe, na Brumbála, na celý svět.

Pomalu přešel celou místnost a tiše se posadil naproti soustředěně pracujícímu Harrymu. Byl čas na další Rozhovor.

* * *

Cara nevěřila svým očím – v knize, která ležela v jejích dlaních, bylo na obrázku stvoření napůl žena napůl had. Dech jí uvázl v hrdle. Oči se rozšířily hrůzou poznání, jak moc si ta žena musela vytrpět. Odložila knihu na stůl a hlavu schovala v dlaních. Ramena se jí zachvěla potlačovaným pláčem.

Nebylo to tak dávno, kdy o tuhle pozici velitelky stála, tvrdě a houževnatě na sobě pracovala, dokonce pod falešnou identitou absolvovala vojenský výcvik v mudlovské armádě. Dělala všechno proto, aby se dostala tam, kde je. Jenže jí nikdo nepřipravil na to, co se teď dělo. Všechno se jí sypalo na hlavu. Potřebovala se uklidnit a hlavně trochu odpočinout, aby mohla znovu racionálně a s chladnou logikou uvažovat.

Poslala svou nesmělou asistentku Ingrid k sobě do bytu, aby jí přinesla čisté věci a kufřík s lektvary, a sama zamířila do koupelny pod sprchu. Doufala, že jí voda dostatečně osvěží nejen tělo, ale hlavně mysl.

Ingrid ji našla ještě v koupelně. Čistý hábit i prádlo složila na malý prádelník vedle umyvadla a v tichosti zase odešla, berouc se sebou špinavé prádlo pryč.

„Děkuji!“ volala na ni Cara ještě ze sprchy. Pomalu, ale důkladně se utírala do bílé osušky s vyšitou zkratkou organizace, které byla velitelkou. Díky tomu také měla, jako jediná, k dispozici koupelnu u své kanceláře, sama pro sebe.

V duchu si pogratulovala k rozhodnutí přijmout tu tichou a plachou dívku jako svou asistentku. Ingrid byla milá, spolehlivá a rychlá podřízená, která se neptala a zbytečně moc nemluvila. Cara ji měla moc ráda a nejen proto, že dělala tu nejlepší kávu na světě, ale i proto, že vždycky nějak tušila, co Cara potřebuje dřív, než si to ona sama uvědomila. Takže se už kolikrát stalo, že ještě než si řekla o kávu, ta už stála na stole, nebo než jí stihla poprosit o svolání všech vedoucí oddělení na poradu, stáli ve dveřích... Ingrid byla její poklad a kolikrát i záchrana.

Venku se pomalu smrákalo, když na okně přistála samička sovice sněžné. Trochu se lekla, když uslyšela ťukání jejího zobáčku o sklo, ale velmi ji potěšila. Poznala ji. Ona sama ji minulou noc poslala do Anglie za učitelem - a teď i dobrým přítelem - a ona teď byla zpět i s odpovědí. Samou radostí málem zavýskla, ale ovládla se.

Dala sovičce – stále jí tak v duchu říkala, i když měla skoro šedesát centimetrů a s roztaženými křídly to byl metr a půl, ale měla ji od malého ptáčátka - vodu a pár sovích sušenek.

Nives, tak se její sova jmenovala, jen vděčně houkla, a s chutí sobě vlastní se pustila do jídla a pití.

Teprve když Cara viděla, jak jí chutná, uvědomila si, že zřejmě letěla tam i zpět tak rychle, jak jen dokázala. Proto jí dala ještě jednoho lumíka, které Nives tak milovala. A ještě jednou ji pohladila po hlavičce.

Posadila se za pracovní stůl a rozlomila pečeť na obálce. Rozložila pergamen a začetla se do tolik očekávané odpovědi.

Její čelo se ale mračilo stálo víc a víc, jak se pročítala ke konci. Na konci si jen povzdychla. Nebyla o nic moudřejší než před chvílí.

Odpovědi na své otázky se nedočkala, místo toho jí přibyl jen další úkol a starosti.

Ani si nevšimla, kdy Ingrid vešla, resp. odešla, jen vůně kávy mísící se s vůní betasuppe (pozn. betasuppe = hustá polévka se zeleninou a masem, která vás zasytí natolik, že už ani nemusíte jíst žádný další chod) a fenelår (pozn. fenelår = nasolená skopová kýta - obvykle se podává s tenkými plátky celozrnného chleba flatbrød a míchanými vajíčky. Na zapití je nejlepší vychlazené pivo nebo akvevitt – to jen pro představu a chuť ;-)).

„Děkuji!“ volala znovu, tentokrát pro změnu už do opět zavřených dveří. „Jste poklad, Ingrid.“ Usmála se sama pro sebe a pustila se s chutí do jídla. Až teď si uvědomila, že stejně jako byla skoro už osmačtyřicet hodin vzhůru, tak již skoro patnáct hodin nic nejedla – pokud ovšem káva není jídlo, což tedy rozhodně není.

* * *

Lucius se svěřil Narcisse se svými pocity a obavami kolem Luc´Ifera. Běžně se svou ženou o takových věcech nemluvil, ale neměl za kým jiným jít. V tuto chvíli byla ona tady na hradě jediný dostupný člověk, o kterém věděl, že je k němu natolik loajální, aby si nechal vše pro sebe.

Pozorně, tiše a bez přerušování jej vyslechla, s hlavou mírně na stranu, jak zároveň s tím, jak mluvil, přemýšlela. Když skončil, ještě chvíli potichu seděla, než promluvila.

„Luciusi, drahý, je to opravdu vše, nebo bys mi ještě rád něco sdělil?“ řekla zvláštním zastřeným hlasem plným tajemství a podívala se na něj tak, jako kdyby se snažila vidět až do jeho nitra. Takový pohled u ní ještě neviděl. Vypadala, jako že VÍ.

Lucius se pod jejím ohledem otřásl. Bylo to horší, než když se mu v hlavě hrabal ten senilní hadí cvok. Sám se zarazil nad svým označením Temného pána, ale jak zjistil, od té doby, co mu bylo odstraněno znamení, neměl potřebu setrvávat v hrané úctě toho zlosyna.

„Ne, to je vše,“ řekl a raději se díval z okna. Nevěděl, jestli by snesl další ´pohled´.

„Když myslíš,“ odvětila tak lhostejně, jak jen bylo v této chvíli možné a pohodila hlavou. Poposedla, ruce sepjala v klíně a pokračovala: „Myslím, že by to chtělo léčku.“ A vyložila mu dopodrobna svůj plán. Jediné, co jim chybělo, byl Severus Snape.

* * *

Voldemortova armáda začínala být nesvá a pořádně neklidná. Hlavně sukuby se plížily chodbami s vilným pohledem. Mordred se všem vyhýbal velkým obloukem a nejraději se zdržoval v blízkosti svého pána. Jenže ani to nešlo pořád. Když se Voldemort stáhl do svých soukromých komnat, Mordred zůstal co nejblíže jeho dveřím a čekal. Hlavně aby se vyhnul kontaktu s těmi zrůdami. Nebo se ukryl ve své laboratoři.

Několikrát ho mistr poslal na břeh pro spící mudly, aby je pak předhodil svým démonům, ale ti je odmítali žrát. Chtěli jídlo, které se ještě hýbe. A co netušil ani Voldemort, jídlo, za kterého jde cítil strach. Jestliže maso sloužilo k zaplnění žaludku, pak strach uspokojoval jejich mysl.

Když to přednesl pánovi, schytal nějakou kletbu. Naštěstí byl zběhlý v lektvarech a pomohl si. Nebyl tak dobrý jako Snape, ale dost na to, aby si ho mistr, když je Snape zradil, povolal a on mohl zastat Snapeovo místo.

Temný pán na několik hodin opustil svůj nový domov a pak se vrátil s několika spícími těly. Pověřil sukuby velením nějaké akce – Mordred se do toho raději nepletl a ani nechtěl znát podrobnosti. Jediné, čeho si byl vědom bylo, že když se ty zrůdy vrátily, byly uspokojené. Některým z tlamy ještě kapala krev a sukuby měly výraz dokonale uspokojené ženy.

Vrátil se do své laboratoře a pracoval na elixíru na urychlení růstu a vývoje. Neptal se, to nebyla jeho práce. Před dvěma dny od něj Voldemort chtěl lektvar na urychlení těhotenství – ani tehdy se neptal proč nebo nač a udělal, co měl. Pak z ničeho nic zkusil několikrát oblíbenou nepromíjitelnou za sebou. Nakonec mu samotný mistr podal elixír na zmírnění účinků kletby cruciatus. Dnes večer by měl oba elixíry dodělat.

* * *

Harry viděl, jak se k němu blíži Severus a jeho žaludek se nepříjemně scvrkl obavami.

Celé odpoledne přemýšlel, proč Severus bral ten lektvar, když si musel být velice dobře vědom jeho vedlejších účinků při nadměrném užívání. A on si navíc bral ještě jeho silnější, nikomu jinému než Řádu známou, verzi.

Jak tak přemýšlel, několikrát po sobě došel k závěru, že ho k tomu musely vést obavy o něj. Harry tím byl dojatý, ale nevěděl, jak se k tomu vrátit a poděkovat, ale zároveň vyjádřit i své obavy o něj. Povzdechl si, proč musí být život, ten můj speciálně, tak složitý?

To už Severus seděl před ním a velice pozorně ho sledoval.

„Něco se stalo, Harry?“ zeptal se, když si Harry povzdechl.

Harry pomalu zvedl hlavu a váhavě se mu podíval do očí, jako by si nebyl jistý, jestli může. A pak jí nesouhlasně zavrtěl: „To je dobrý, Severusi.“

Severus v duchu zaklel, tohle nebylo dobrý, něco se stalo a on byl zřejmým původcem toho všeho.

„Harry,“ začal měkce, „já bych se rád vrátil k dnešnímu dopoledne. To, co se stalo, co jsem řekl...“

„Nech to být,“ řekl unaveně Harry, „nejsem hloupý, pochopil jsem to.“ A znovu sklopil oči k pergamenu a začal na něj něco drápat. Tenhle rozhovor se mu nelíbil a neměl zájem v něm pokračovat. Mohl by totiž nakonec říct něco tak hloupého jako – máš sex?

Skřípání brku po pergamenu na chvíli zaplnilo celý pokoj, než Severus našel vhodná slova, aby mohl pokračovat.

„Harry,“ začal znovu, neméně opatrně, „chtěl bych, abys pochopil, že...“ Harry se dál věnoval svému překladu.

„Chci, abys věděl, že... ehm, ehm,“ odkašlal si a neúmyslně tak Harrymu připomněl slečnu Umbridgeovou, která ho učila v loňském roce obranu proti černé magii.

Harry se nebránil hlasitému uchechtnutí, čímž Severuse dokonale zmátl.

„To znělo jako Umbridgeová,“ řekl pobaveně Harry a jeho obavy z rozhovoru byly rozptýleny smíchem, který najednou nemohl zastavit a rozhodně mu k tomu nepomáhal Severusův výraz.

Harry se chechtal jako smyslů zbavený, všechnu nervozitu, starosti posledních měsíců a dní ventiloval smíchem ven. Endorfin zaplavil celé jeho tělo. Po nekonečně dlouhé době se cítil uvolněný.

Severus nechápavě zíral na mladíka před sebou. Ten se smál jako šílený. Nakažlivě šílený. Severusova ústa se sama skroutila do úsměvu a aniž si to uvědomil, i on se začal usmívat.

Když Harry po hodné chvíli přestal, držíc se za břicho a sotva popadající dech, rozhodl se Severus pokračovat tam, kde skončil.

„Harry,“ přisunul se se stoličkou blíž. „Harry,“ zopakoval a vzal jeho ruku do své, „chtěl bych ti vysvětlit...“ Nebylo mu dopřáno pokračovat.

Přerušil ho Harry, který se mu podíval přímo do očí: „Já tomu opravdu rozumím, Severusi. Velmi mě těší, žes měl o mně takovou starost, ale musíš mi slíbit, že už nikdy nebudeš takhle vědomě riskovat své vlastní zdraví.“

Severus byl rád, že nemusí opakovat svůj omyl. Harryho obavy jej také potěšily, ale on nebyl tak důležitý. Byl to Harry, o koho šlo v první řadě. A taky byl připraven mu to říct.

„Harry,“ začal a nevědomky palcem přejížděl po Harryho dlani sem a tam, „já nejsem ten, o kterého má celý svět obavy. Jsi to ty. A já jsem tu pro tebe. Musel jsem ti být nablízku, protože tě...“ zhluboka se nadechl.

„Protože co, Severusi?“ nutil jej to dopovědět Harry, i když si odpověď mohl přečíst v jeho očích, protože ten pohled, který se na něj upíral, byl plný něhy a lásky.

Jenomže Harry chtěl znovu slyšet z těch rtů splynout ta dvě slova – miluji tě – nebo možná i tři - mám tě rád - a nebo i - záleží mi na tobě. Potřeboval to slyšet. Potřeboval ujistit. Stejně jako to potřeboval slyšet a ujistit se Severus.

Jeho dlaň hořela v místech, kde ji jeho manžel hladil a aniž by si to uvědomil, jeho pohled sklouzl právě k jejich rukám.

Severus si uvědomil, co dělá. Mohl cítil, jak se Harryho ruka chvěje. Chvěl se i on sám, Harryho blízkost byla bolestivá. Bolestivá ve smyslu téměř okamžitého vzrušení. Uvědomoval si, že jeho krev se začíná shromažďovat ve slabinách. Nevěděl, jestli vydrží další okamžiky. Jestli přežije další potlačení své každým okamžikem rostoucí touhy.

Jeho pravá ruka pohladila Harryho tvář od spánku směrem k bradě, za kterou jej pak chytil a uvěznil jeho pohled ve svém.

Harry mohl vidět černé oči vzrušené a zastřené touhou. Neměl ani tušení, že ty jeho vypadají úplně stejně.

Severus se naklonil k němu a pomalu přibližoval své rty k jeho. A pak se jejich rty spojily. Harryho ruce se ovinuly okolo Severusova krku. Paže staršího muže přitáhly mladíka na svůj klín, nohy se mu obtočily okolo boků dozadu a on pocítil na svém břiše jeho vzrušení, čímž se to jeho mnohonásobně zvětšilo.

Teď už nemohl přestat. Nebylo cesty zpět, byla jen ta vpřed.

Hladově, ale zároveň velmi něžně líbal rty, které vídal ve svých snech, kterak mu dávají sbohem. Už věděl, že Harryho nenechá nikdy odejít. Nemůže. A kdyby přeci odešel, on raději zemře. Už by nemohl, neuměl žít. Ne bez něj. Miloval ho. Miloval ho víc než svůj život.

Cítil, jak se jejich magie zlehounka dotýkají. Jak jedna obchází a tancuje kolem druhé. Stejně jako jejich jazyky tančily v jejich ústech.

Cítil Harryho ruce zamotané ve svých vlasech, jak ho hladí po zádech. Slyšel jeho zrychlený dech a cítil ho, když líbal mladíkův krk. Jazykem objížděl kontury jeho obličeje. Líbal jej na zavřená víčka. Hladil jej po zádech. Nasával jeho vůni a těšil se z jeho těsné blízkosti.

Jeho srdce překypovalo láskou a jeho tělo hořelo touhou a vášní, která bolela. Potřeboval svého muže. Chtěl ho milovat. Ale nechtěl nic uspěchat. Tohle rozhodnutí bylo na Harrym.

Cítil toho tolik, že se až obával, aby byl schopný cítit i po tomhle vypětí. Srdce mu zběsile bušilo. Severus Snape zase miluje. Miluje celým svým srdcem.

Harry všemi smysly vnímal Severusovu blízkost. Ten třepotavý pocit v žaludku, když se ty krvavě červené rty blížily k jeho vlastním, jeho ruce samozřejmě položené kolem mužova krku. Ještě prudčeji bušící srdce, když byl vytažen na manželův klín a jak se jeho nohy automaticky obtočily kolem úzkých boků, aby mu byl co nejblíže.

A pak – ty horké polibky, kterými byl zasypán jeho obličej i krk, dokonce i víčka, když měl slastně přivřené oči. Rukama se zabořil do jemných havraních vlasů a vískal je mezi prsty. S radostí přejížděl dlaněmi po zádech, prstem obkroužil každý jeden obratel, na který při své cestě narazil.

I on cítil, jak jejich magie kolem sebe krouží, ale pro něj to nebyl nový pocit, on cítil magii každého kouzelníka. Jenže tohle přeci jen bylo trochu jiné. Jeho vlastní magie odpovídala. Vibrovala mu celým tělem a chtěla se spojit s tou druhou. Vzdouvala se a rostla s každým dalším polibkem a dotekem. I Harry Potter zjistil, že neskonale miluje. Miluje muže, který mu dal domov, ochranu, pocit bezpečí a teď i lásku.

Harry se prohnul v zádech, aby měl Severus lepší přístup k jeho krku, vědomě vystřel boky a otřel se o něj. Zasténání z jeho úst povzbudilo Severuse k dalšímu kroku.

„Chtěl bych se tě dotýkat, Harry,“ zašeptal mu do ucha chraplavým, vášní zatřeným hlasem, až se Harry při tom zvuku rozechvěl a doslova chtěl splynout s mužem, který ho přiváděl o rozum.

Zatímco vyčkával na jeho odpověď, laškovně kousal jeho ušní lalůček. Jazykem lehoulince, tak, že se ho možná ani nedotýkal přejížděl po jeho uchu. Harry nebyl schopen slova, jen němě přikývl a čekal, co bude následovat.

Byl pevně sevřen do náruče a odnesen do jejich ložnice. Ty horké rty jej ani na chviličku nepřestaly líbat...

* * *

Remus vyšel z koupelny s ručníkem kolem pasu. Potřeboval sprchu, protože aktivity, které před chvílí sdílel se Siriusem, si to vyžádaly.

Úsměv, který měl na tváři, rychle pohasl, když spatřil svého druha sedět před krbem s prázdným výrazem v očích.

„Siriusi, stalo se něco?“

Odpovědi se nedočkal. Pohledem přejel celý pokoj, jako by ta odpověď byla někde poblíž a opravdu...

U Siriusových nohou ležel malý popsaný pergamen.

Přehled komentářů

Ha!

(Mariana, 20. 3. 2009 18:12)

Noo, tedy. Uff. Ani nevíš, jak jsem šťastná, že nemusím na další kapitolu čekat. Pádím rychle dál, abych se dozvěděla, co bude...

 

Já, jako

(Nex, 17. 2. 2009 21:03)

/kreativní vodnář/ nesouhlasím s komentáři dole. Ne že bych četla reakce na yahoo group, už jsem tam dlouho nebyla, beztak se tam nic neuděje než se Josephine zase objeví, ale znám ten typ a mám myslím dost slušnou představu.

Ale víš, ne všichni co to čtou taky nějaký komentář skutečně /přidají/ - ve skutečnosti je to dost mizivé procento (viz porovnej statistiky zobrazení stránky s počtem /komentujících/ čtenářů tady na stránkách). Pointa je zhruba v tom, že nejčastěji se ozývají blázínci, omezenci, nadšenci a "obranáři", což je speciální skupina, která normálně nekomentí, ale když vidí nějakou nespravedlnost tak se ozve.

Je teda sakra pravděpodobné, že je spousta těch, co by si pokračování ráda přečetla (no, JÁ bych chtěla - ať v jakémkoli jazyce!). A jestli někdo říkal, že by to přeložil jenom nějaký stupidní čechoameričan/čechoangličan...

K tomu se chci ostře vyjádřit, protože jak píšu o dva? odstavce výš, pravděpodobný záměr dotyčného překládajícího by byl naopak převést dílko, které si "doma" získalo tolik zájmu a nadšení, do AJ proto, aby si ho mohli užít i ostatní! A já být čecho-anglo-někdo bych si s tím dala tu práci už jen proto, abych jim vytřela zrak, že kecají o čem nemají šajn!

A mimochodem, mezi námi děvčaty - na co si myslíte že je v Googlu funkce "přelož stránku z..."? Když dáte správná klíčová slova do vyhledávače tak, aby URČITĚ našla stránku, co ji chcete přeložit, najedete na ní a kliknete na to.

Já si tak překládala ČÍNŠTINU (Heisinu stránku), takže myslím, že s tak jednoduchými pravidly jako jsou v AJ bude mít čtenář překlad z čj do aj v cuku letu. A dobrý, tímhle překladem se na rozdíl od Google Translator ztrácí/znehodnocuje mnohem méně textu.

Ve skutečnosti, být zkušenější angličtinář, bych se to (s vaším souhlasem of course) pokusila přeložit /sama/. Ačkoli na každého jednou dojde, že...možná i mně se přihodí obrovská dávka času úplně zničehonic. :DDD

To jen tak na okraj...

 

dík

(Jimmi, 30. 11. 2008 16:51)

Naozaj sa nebudem zdržovať čítaním komentárov, aby som zistila, čo sa tu dialo, takže len: som maximálne spokojná, idem na ďalšiu kapitolu a určite píš ďalej.

 

Soraki,

(Norsi, 11. 11. 2008 20:36)

prosím, nic si z toho nedělej. Nechci opakovat to, co už napsaly holky přede mnou-naprosto s tím souhlasím. Víš, že my všichni tady tě podporujeme a fandíme ti. Jen se podívej, téměř stovka komentářů! A to nepočítam ty stovky dalších, kteří čtou, ale nekomentují. Ti lidé, co psali ty kraviny, pouze závidí, nic víc.

 

Soraki

(Kassiel, 11. 11. 2008 20:00)

...tvoje pokračování je vážně super. Musím souhlasit s Kys a ostatníma, určitě tě chtějí donutit aby jsi přestala psát protože oni nemají nikoho takověho kdo by jim pokračování napsal. A zvlášť tak úžasný. Hoď ty jejich bylbý anglický kecy za hlavu a nestresuj se. Škodí to zdraví!

 

Angláni pitomí

(Betty, 11. 11. 2008 18:30)

... to se zase jednou předvedli. Proč si celý anglicky mluvící národ myslí, že jenom oni jsou ti nej? Tak teď hezky tvrdě narazili na šikovný český národ! Dobře jim tak. Jen ať závidí a slintají. Soraki opři se do toho! My všichni stojíme za tebou a budeme tě bránit proti démonům, mimozemšťanům i cizincům!

 

...............

(Kiara, 11. 11. 2008 17:13)

Jupí,jupí to je nám ale posunulo. Omlouvám se že jsem neokomentovala tu předchozí kapitolu,ale jisté problémy mne odtrhly od kompu.Jinak hodně dobrá kapča,těším se na další.

 

SS- (Skroušená Soraki)

(Kys, 11. 11. 2008 15:00)

Nic si z toho nedělej. Třeba to kritizují schválně, jen abys toho nechala. Když nemají pokračování oni tak nikdo. A to jsem si myslela že ta historka s tou sousedovou kozou je pouze naše české unikum. V každém případě , na mně by to mělo asi zcela opačný efekt. Udělala bych na ně dlouhý nos a nějak je zesměšnila hned v další kapitole. Nejspíš bych je popsala jako utajená monstra pomáhající No-ty-víš-komu.

 

:)))

(ivik.bublik, 11. 11. 2008 14:28)

mě by zajímalo jak si to chtějí angláni přeložit, jedině že by se našel nějaký pitomec čechoameričkan či čechoangličan, který by to udělal. od nás co ti fandímě by to jistě nikdo neudělal. taky mě zajímá proč to už někdo od nich dávno nenapsal?
soraki: nic si z nich nedělej, oni jen závidí že my si můžeme v klídku číst dál a zatímco oni musí čekat bůhví jak dlouho

 

Grrrr

(Serin, 11. 11. 2008 11:40)

Takhle to utnout...... Málem jsem dostala infarkt!

 

:o)

(Terka, 11. 11. 2008 10:01)

Asi se budu opakovat...:o)) Soraki opravdu si z toho nic nedělej... my všichni stojíme za tebou a nedáme tě.. tvoje pokračování je úžasný... a myslím, že nikdo jsme nezapomněli na JD, ale i tvoje pokračování se nám líbí...:o)
a k tomu, že jsi lev... myslím, že máme taky smysl pro to určité věci ignorovat a hodit je za hlavu... tak se na ty nesmysly vykašli..:o) a doufám, že ti pomůžou i tyhle komentíky...:o)
užívej si jen ty pozitivní ohlasy... kdo může říct, že by chtěli jeho povídku přeložit do aj a navíc z ff... a jedna rodina tu jsme určitě:o)

 

:-)

(Aja, 11. 11. 2008 8:50)

Ahojky, tady na pokráčku Kamene jsme určitě jedna rodina a kdo si to z těch anglánů přeloží, tak se určitě zajímá o pokračování tak, jako my tady. Z pocitu prázdnoty a z touhy a ze zvědavosti. Ne z toho důvodu, aby rýpal a plácal něco o krádežích nápadů. Až to Josephine dodělá, tak my si to velice rádi přečteme. Kdyby chtěla Soraki něco krást, tak si zvolí vlastní název a bude dělat jako že Kámen vůbec nečetla ne ? :-) Soraki prosím vydrž a užívej si slávu. Kdo z té naší malé zemičky takhle míchne světem?

 

:)))

(ivik.bublik, 11. 11. 2008 7:15)

dokonalá kapitola :)) vždy končí v tom nějlepším, ale já si počkám :)

 

Soraki,

(Niki, 11. 11. 2008 1:32)

To chce klid, přece se nenecháš rozhodit, vždyť si přece Lev !!! To by vůbec nemohl vzniknout celý fan, jako takový, a co kolik nádherných povídek bychom přišli? To je hrozná představa! Vyspi se z toho a hoď to hlavu :-))

 

Soraki,

(Zrzka, 11. 11. 2008 0:44)

to mi nemůžeš udělat!!! Ale no tak, my tě nedáme... ať si tam tio blbouni trhnou nohou a nelezou nám do FF... rozumí tomu jako porodní bába turbíně...

 

jáj

(Mak, 10. 11. 2008 23:05)

teda, vůbec si z toho nic nedělej, angláni jsou pitomí, nemají smysl pro humor a ještě k tomu červené autobusy. my jsme tady jedna velká HP rodina, a my tvé pokračovnání milujeme a na odvykací kůru nechci, děkuji;-) myslím,si, že jim může být srdečně jedno, jestli tady píšeš pro nás úžasné pokračování, které je fakt super excelent fantastik!!! Oni akorát závidí, že my máme skvělou autorku která dokázala na JD navázat, a oni ne:) vážně, my na tebe nedáme dopustit*

 

A-SISI

(soraki, 10. 11. 2008 22:26)

nech to plavat. Potřebuju to strávit - to víš lev - špatně nese kritiku a falešná obvinění...
musím se s tím popasovat

 

Tak já taky ještě....

(A-SISI, 10. 11. 2008 22:24)

Ale my TADY jsem HP rodina. Nemůže se to ale říct o celém světě no. A myslíš, že my nevíme, o co ti šlo?
Ted mě to fakt mrzí...ale tohle mě opravdu nenapadlo.

 

HM...

(A-SISI, 10. 11. 2008 22:22)

Tak to je škoda, moje, že jsem si nedala tu práci a pořádně si nepřelouskala všechny komentáře.Ponaučení pro příště, až zase budu mít chut rozhazovat odkazy a rady.
A - proč tebe by to vlastně mělo rozhodit?! Mám dojem, že díky češtině jsme tady tak trochu izolovaní(tak ted říkám - díky Merline!), nikdo z nich sem chodit nebude...tak kromě toho, že to zamrzí...

 

A ještě

(soraki, 10. 11. 2008 22:20)

nejsem naštvaná, jen znechucená. Myslela jsem si, že jsme všichni jedna velká HP rodina, ale spletla jsem se, to jsou jenom metalisti...
Nehtěla jsem nich, než jen zaplnit tu mezeru a nějak přečkat ten čas než se Josephine sebere...

 

A-SISI

(soraki, 10. 11. 2008 22:16)

nic si z toho nedělej, jsou i tací, co by si to chtěli přečíst, ale člověk má tu nechutnou vlastnost pamatovat si to horší :-D

 

Tak to jsem já pitomá....

(A-SISI, 10. 11. 2008 22:14)

Že jsem se o tom zminovala...nejen že jsem nečetla všechno, ale moje znalost aj. není na takové úrovni, abych kolikrát všechno pochytila.
Chtěla jsem, tě Soraki, potěšit a pobavit, ne naštvat. Za to se omlouvám. Koneckonců - proč by jsi rušila něco tak úžasného, když oni z toho stejně nic nemají? Od tam tad si to nikdo nepřečtě - pokud by to někdo nepřeložil (a to nikdo neudělá, ted už těžko).
Omlouvám se i všem ostatním, opravdu jsem nechtěla tohle způsobit.:-(

 

!!!!!!!!!!

(soraki, 10. 11. 2008 22:05)

Tak jsem si o sobě početla a mám z toho smíšené pocity. Ave - děkuji za obranu.

Merline, co jsou tam ty lidi zač? Jsou šílení, nebo co? Že jsem tam vůbec lezla... budu to muset promyslet, nechci vyvolávat hádky a spory - to nesnáším, možná by bylo nejlepší tyhle stránky prostě zrušit a nechat si to jen pro sebe...
Uvidíme, že prej já jsem pokrytec - no fajn, a taky zloděj a pirát ... a já nevím, co ještě
Jen mě napadá - to jsou ale všichni, co píšou FF HP, ne? Jediný, kdo to o všech může říct je přeci JKR, nebo se pletu?
Promyslím to, zvážím, rozhodnu se...

 

HM...

(A-SISI, 10. 11. 2008 20:38)

To by neměl bejt problém...alespon co já pamatuju. A pustí tě to, aby sis aspon mohla přečíst komentáře ostatních?
Jikito - skvělej komentář :-)
Krásný týden i tobě.

 

Ať žije Soraki

(Jikita, 10. 11. 2008 20:27)

Páni, dámy, to jsou věci :)
*Soraki, jsi vážně šikulka, opět noblesní kapitolka -díííky!
*O Soraki se píše ve světě? Bravóóo!!!! Jsem na ni tak pyšná
*že už je i další kus pokráčka? Soraki je vážně formát!
*Soraki, přeji Tvé malé slečně brzké zdravení! Pěkně ji vykulíruj a bude zase dobře:)
*a krásný týden vám všem - fandům Kamene manželství

 

UPSSS

(soraki, 10. 11. 2008 20:18)

tak nějak jsem se zaregistrovala, ale nechce mě to pořád nikam pustit... no je to zajímavé

 

Promin

(A-SISI, 10. 11. 2008 19:34)

Ne youtube, ale odkaz na yahoo.... ach jo, už blbnu.

 

Jéje....

(A-SISI, 10. 11. 2008 19:33)

Infarkt ne, měla jsem mlčet? :-(
Dám ti tohle - http://www.fanfiction.net/u/1253890/Josephine_Darcy, tam klikni na ten odkaz na youtube. Nevím už ted, jestli se musíš zaregistrovat nebo ne...
Já se hlasím ke komentáři níže, nicméně poslušně hlásím, že jsem tě nikomu nenabonzovala (hm...s mojí angličtinou taky... :-) )
A tvojí malé gratuluju, já prskám při výtěru z nosu ještě ted...a to je mi...no hodně. Alespon hodně na to, abych prskala. :-)

 

???????????????????????????

(soraki, 10. 11. 2008 19:24)

Jen si tak odskočím přečíst komenty a - málem jsem dostala infarkt!!!

1/ malá má skoro 4 roky a byla jsem s ní dnes u doktorky - čekáme na výsledky výtěrů - hrdinně je vydržela bez řevu /i ten z nosu - blééé/ - šikula - jsem na ni byla patřičně hrdá ;-)

2/ děkuji za všechny rady - jste moje zlatíčka

3/ VARA - vydrž, prosím, tvé komenty by mi chyběly :-D

4/ KDO MĚ NABONZOVAL NA FÓRU!!! PŘIZNEJTE SE!!! za co? *tluče hlavou do stolu*

5/ na mých stránkách kontakt je, anglicky umím, ale nikdo mě nekontaktoval...takže... je to vo hviezdach, je to vo hviezdach...mana mana...
VARA - počkej na mně, jedu s tebou!!! Blbnu

A dejte mi sem odkaz na tu jejich drbárnu tam, ať se o sobě něco dočtu... safra.

A-SISI - díky za info - to mi chybělo :-DDD a že je to nenapadlo - mno, já se nedivím, mě by to taky před pár týdny ani nenapadlo...

 

:-)

(kapi, 10. 11. 2008 18:19)

prima kapča

 

Nééé!

(Betty, 10. 11. 2008 17:54)

Za ten useknutý konec bys zasloužila...!!!
Nicméně, je to pyramidálně kolosální. Nebo snad kolosálně pyradidální? Teď vám, lidičky, nevím :)
Soraki, ať se malá co nejrychleji uzdraví.

 

for Soraki

(Teressa, 10. 11. 2008 17:40)

a ja som nevedela pochopit ze koho dcerka je chora....chudatko....drzim palce z uzdravovanim....ja som v poslednej dobe tiez furt chora....kolko ma tvoja dcerka rokov ak sa smiem spytat???

 

:-))

(A-SISI, 10. 11. 2008 17:38)

Soraki - pokud to nevíš, to by tě mohlo zajímat.. Na youtube.com, kde mám oficiální Kámen forum, už aktivně řeší tvé pokráčko. Nejen že tě titulují "dívka" (hm...nechci tě urazit, ale pochybuju, že žena, která má čtyřleté dítě a manžela se bude titulovat jako "dívka", to už se mi ani nehodí,vůči tobě. Prostě žena, no :-) )
Ale hle! rádi by si to přečetli. Čím nastává poněkud absurdní situace - zatímco zpravidla jsme to my, co by jsme rádi četli, ale vše je v aj. ( a pro mnoho z nás je to stále problém :-) ) oni to kupodivu neumí po našem... :-)
Nepřeloží jim to někdo?
Taky mou maličkost fascinuje, že z deseti milionové země, hovořící prej jedním z nejtěžších jazyků na světě napíše někdo (Soraki, jistě ) pokráčko, a tu obrovskou komunitu anglicky mluvícíh lidí to nanapadlo?!
Opět jsme v něčem vyjimeční! Takže Soraki - třikrát Hurá! Hurá! Hurá!

 

malá?

(Beruška, 10. 11. 2008 17:18)

a byla jsi s ní u dokrotky? nebo jen vidíš že je nemocná, já bych to nepodceňovala pražské školky jsou skoro jako po vymření všude maj malý děti chřipky a anginý, tak abyste nasadily co nejdřív odpovídající léčbu. držím pěsti :-)

 

Odjíždím

(Vara, 10. 11. 2008 16:01)

Jsi skvělá, kapitola je skvělá, ale to zakončení je na mé zjitřené nervy dost - odjíždím se léčit do Šternberka - to napětí se nedá vydržet (co nám to děláš búúú)
P.S.: Na odkašlávání zeleného hnusu je dobrý majoránkový čaj s medem - 1kávová lžička majoránky se spaří, nechá vylouhovat (cca 3-5min) a osladí medem. Pokud má u toho ostrý kašel - místo medu cukr, med je ostrý a dráždí ke kašli. Je to vyzkoušený recept několika generací naší family a je účinný. Co je zajímavý - nechutná po majoránce jak ji známe z jídla (bramboráky,česnečka).

 

Soraki,

(Zrzka, 10. 11. 2008 13:16)

tak hodně sil při kurýrování

 

:-(

(emixka, 10. 11. 2008 13:14)

A jé... jestli to nebude to stejný co má víc než půlka naší rodiny včetně mě :-) po tom, co jsem vyzvracela v noci večeři jsem teď taky doma :-) a moc mě kapitola potěšila :-) přeju brzké utdravení!

 

:-(((

(soraki, 10. 11. 2008 12:37)

Takže, malá je fakt marod, mám jí doma. Nevím,kolik budu mít času na psaní... jednu kapču určitě přidám - je u bety, z další mám zatím jen 4 strany wordu a to je málo... Uvidím, jak to půjde. Tak se všichni držte a žádné bacily si nepřipusťtě k tělu!!!

 

Soraki,

(Aja, 10. 11. 2008 8:16)

ne ty nejsi zlá, to už hraničí se sadismem :-)No dobrá, já si počkám. Však jednou se ta báječná chvilka najde a naše hochy nikdo nevyruší. A umíš si představit, jak to bude vypadat ve spoustě domácností? Oči přilepené na monitoru, přihlouplý úsměv na zrůžovělé tváři a ruka žmoulající kapesníček :-). A pak celý den dobrá nálada :-) No a také samozřejmě trochu smutku, protože už se nebudem mít na co těšit :-))). Ne, to už jsem moc předběhla dobu, ty nás ještě chvilku udržíš v pohotovosti. Přeju hodně zdravíčka pro celou rodinu, ať s tím chrchlem zatočíte.

 

;-)

(soraki, 10. 11. 2008 6:56)

NeoPianist - och, ty jsi ale oříšek...

Sisa, Beruška - :-D

Zrzka, A-SISI - díky

Niwera - to je účel, ne?

A-SISI - začínáš mě inspirovat jako Kys ;-)

Niki - to ví jen oni dva /a bylo úspěšně nalezeno:-)/

Teressa - v poho, věnování potěší, nová kapitola ještě víc, to je jasné :-D. A nemáš zač - je to můj způsob, jak poděkovat za komentáře, které na oplátku těší mě

=0)

(Teressa, 10. 11. 2008 5:58)

bolo to naozaj uzasne!!uz som na tvojich poviedkach zavisla....prepac ze som sa nikdy za venovanie nepodakovala, ale vzdy ked som videla, ze tam je novy diel tak som si ho islaokamzite precitat a na nejake dodatky pred nim som ani nepozrela...takze teraz sa ti chcem podakovat za vsetky tri =3....dufam ze coskoro dodas dalsi diel lebo uz teraz sa neviem dockat=3....bude yaoi??prosiiim..prosim prosim prosim =3

 

:-D

(Niki, 10. 11. 2008 0:00)

Nějak mi po cestě vypadlo písmenko a. Hýbat a ubírat.... omluvuji se :-)))

 

:-)

(Niki, 9. 11. 2008 23:56)

Dík za další porci napětí :-)) Konečně se to začíná hýbat ubírat správným směrem, nebo zase bude v další kapitolce nějaký "narušitel"? :-D

 

Soraki...

(A-SISI, 9. 11. 2008 22:19)

Dle mé matky, zasloužilé zdravotní sestry je cibule skvělá. Pokud už to ale není na ATB... :-( A máte zvlhčocvač vzduchu? Kdyby jo, dej jí ho k postýlce, pomůže jí odkašlávat... :-))
Ale ty jsi mamá, budeš cítit nejlép, co chce a co potřebuje. :-)

 

KYS

(A-SISI, 9. 11. 2008 22:17)

Už dost Kys... :-) Nebo to tam Soraki fakt dopíše! A dojde třeba i na můj scénář - Brumbál se zamotá do hábitu a začne volat: accio citronové bonbony! Sirius začne vrčet a štěkat, Lucius si zamne ruce a začne vymýšlet nějaké ohavnosti...Chceme to tam?
Ale nápad je to ok, Kys. To jo... :-))

 

wau

(Niwera, 9. 11. 2008 21:26)

Páni, musim říct, že se to velice zajímavě vyvíjí. ;o) Proč vždycky v tom nejlepším je konec a musíme nedočkavě čekat na další kapitolu? ;o)

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 21:18)

na mailu máš menší instruktáž

 

soraki...

(Beruška, 9. 11. 2008 20:54)

no stále lepší brumbál než lucius - ten by zas slintal .-)

 

O.O *.*

(Sisa, 9. 11. 2008 20:53)

Soraki 4ewaaa!!Nyaappy..tak na TÚTO kapitolu len tak nezabudnem.Sevie a Harry!!*,*Totálne geniálne.Prečítam si to ešte niekoľkokrát dookola po dopísaní komentu,to je isté!A že čo za lístok to bude?Nejak sa bojím..A tie sukuby..no brr.Voldy je psycháč..pfuu ale ja musím myslieť neto,že možno bude yaoi..SS/HP..jhuj..wow bože..teším sa jak malá.Je to skvelé,fakt moc.Som dnes taká vytešená zo všetkého,len frániny sa bojím..Božeee ja už ani neviem čo písať,proste len vedz,že je to SUPER!;)A ešte ja ostaté komenty nečítam,vždy som v stave,že to už je nad moje sily po dočítaní kapitolky:DTak sa nediv ak je ten môj "jemne" odveci:D

 

Možná, možná ne

(NeoPianist, 9. 11. 2008 20:49)

Tahle kapitola je fakt dobrá..mám jen obavy aby tohle celé napínání neskončilo zklamáním...tj. zkratkou nebo něčím takovým...a osobně se tedy tím neustálým natahováním už pomalu ztrácí můj zájem...připomíná mi to soap opery....

 

kys

(SORAKI, 9. 11. 2008 20:44)

DĚKUJI :-D

 

dooost:o)

(Terka, 9. 11. 2008 20:43)

Kys už přestaň nebo dáš Soraki tolik nápadů, jak jim to překazit, že nakonec k ničemu nedojde nikdy...:o))
Soraki: no, že bys byla zlá se říct nedá... spíš jen zákeřná... zvlášť v tom, kdy skončíš...:o)

 

zrzka

(soraki, 9. 11. 2008 20:42)

vykašlává zelené fujtajbly a dávám jí cibuli s medem na odkašlávání a zítra půjdeme k doktorce..

JINAK VŠEM DOBROU NOC! JDU ULOŽIT TO SVÉ DÍTKO NEMOCNÉ, BREČÍCÍ A MRČÍCÍ A HLAVNĚ CHTĚJÍCÍ MÁMÍNKŮŮŮ

 

soraki

(Kys, 9. 11. 2008 20:41)

Že já si jednou nepřelepím pusu, nebo lépe klávesnici... Zkusila jsi malé udělat olejový zábal na hrudníček, já jsem jako malá mívala podobné potíže a prý mi to pomáhalo. Je to starý babkovský recept, ale myslím že moje matka zdravotní sestra, by se mnou nedělala nic škodlivého.

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 20:39)

tak mi na mail pošli jak to probíhá, jak kašle apod.. Moje matička si se mnou hodně užila jako s malou... mladá se z toho vylíže, neboj, ale je to krutý

 

zrzka

(soraki, 9. 11. 2008 20:33)

tak sypej... no, snad se z toho brzy dostane, jinak zmagořím a nechtějte vědět, jak by tahle povídka pak dopadla...

 

AJO,

(soraki, 9. 11. 2008 20:31)

já přeci nejsem taková zlá, nebo snad ano?

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 20:31)

s tímhle stavem mám bohaté zkušenosti, rady můžu sypat z rukávu na potkání... tak přeju hodně sil... oběma

 

HOLKY,

(soraki, 9. 11. 2008 20:30)

ta představa, jak tam napochodije Brumbál, Lucius a Sirius a ti dva v...ehm, choulostivé situaci - no paráda, že bych to ještě přepsala??? *velmi ďábelský úšklebek na tváři*

 

Ahojky,

(Aja, 9. 11. 2008 20:29)

já jako pragmatický vodnář tuším, že nás necháš příští kapitolu pěkně vydusit a o Harrym a Sevíkovi nebude ani písmenko co? No tak se snad dozvíme, co dostala Cara od sovičky. Ale můžeš si sama za to, že budu na tuhle stránku nakukovat každou minutu :-).

 

zrzko

(soraki, 9. 11. 2008 20:27)

ještě nespí a noc bude náročná - ta minulá tedy byla, má děsivé záchvaty kašle a chce jen maminku, mazec, proto své nervy uklidňuji už teď. Ale příští víkend snad už bude dobrá a pak jí nechám s tatínkem, ať si taky užije a vyrazíme na Kovárnu na plech a bude...

 

SS- (Sosavá Soraki)

(KYS, 9. 11. 2008 20:26)

Přišlo mi že před tím krbem necháváš Síria sedět záměrně, aby to neměl daleko až se rozhodne se svým čímkoli zajít do bytu našich chlapců a Narcisa přeci řekla že v plánu jim chybí jen Severus, tak proč si pro něho nedojít okamžitě. Proto jsem je tam viděla vejít oba. I když on si Brumla vždycky něco najde. Třeba by je trochu uklidnil…

 

Souhlasím

(Norsi, 9. 11. 2008 20:24)

s Kys,to by byl přesně tvůj styl,překazit to v nejlepším:D

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 20:17)

mladou máš v pelechu? Vyražme na kafe (jiný povzbuzující nápoj) večer, 22:30 jsem doma a můžem likvidovat zásoby na Kovárně :o) Jsem ďábel pokušitel, vím o tom :o)

 

zrrka

(soraki, 9. 11. 2008 20:14)

jsem překávovaná - dávám si něco pro náladičku /Bernard12°/ - to by se k Seviemu nehodilo, škoda, neví o co přichází ;-)

 

Kys

(soraki, 9. 11. 2008 20:12)

třeba taky nikdo - to by bylo překvápko, co? Každopádně tvůj nápad se Siriusem nebyl špatný, bohužel, ten teď sedí před krbem, ale Lucius má volno ... to je fakt :-D

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 20:10)

No, jo, jestli nesmí ven a do školky, tak to bych mrčela taky, ale já se ti naštěstí do mražáku nevlezu :o) To chce relax. Nejlépe na káááávě černé jako Severus :o)

 

SS- (Sakra Soraki)

(KYS, 9. 11. 2008 20:10)

Jsem zvědavá kdo Severusovi a Harrymu vlítne krbem do bytu doprostřed milostné scény, tedy ne doprostřed, počítám tak minutu před neplněním jejich manželství. Má tam nakročeno jak Sírius tak Lucius. Z toho bude ještě boj.

 

Norsi

(soraki, 9. 11. 2008 20:08)

Myslíš??? *ďábelský výraz ve tváři*


och, můj super kód - 97779, dobrý co? No nic, jsem cvok

 

No....

(Norsi, 9. 11. 2008 19:59)

Dala jsem si 100 lehů sedů. Je to ještě horší. :D Soraki, to bys přece nám a co nám, hlavně JIM neudělala, že by manželství nedošlo naplnění,že ne?:)

 

A-SISI

(soraki, 9. 11. 2008 19:51)

není všem dnům, potažmo nocím, natož kapitolkám konec, že? Kdo ví, na co všechno si budou muset zvyknout. Kdo ví, jestli vůbec jejich manželství dojde naplnění... Kdo ví??? Ale nebojte se, všechno se dozvíte právě včas ;-)

 

Ještě.....

(A-SISI, 9. 11. 2008 19:45)

Soraki, tvůj komentář z 18:34h.je boží... Harry je slabý...Severus zmatený, nebo jaký. Ty jsi úžasná.
:-))
Jinak mám dojem, že Harry by si zvykal, Severus si na nic zvykat nepotřebuje.:-)

 

Norsi

(soraki, 9. 11. 2008 19:41)

běž si zaběhat - pomáhá to, prý ;-)

 

Soraki!!

(Norsi, 9. 11. 2008 19:36)

Ty jsi ....ty... Jak jen můžeš? Co jsme ti provedly?....Takhle to ukončit:D Jinak nádhera,nádhera. Ach a ten Severus! :D Já ho prostě žeru. Musím se jít nějak uklidnit.Rozdýchat to.

 

;-)

(soraki, 9. 11. 2008 19:27)

Fanthasia - jsem ráda, že se ti to líbilo

Anabeth - dočkáš se... časem ;-)

Mak - chtělo by to odvykačku :-DDD

Beruška - spí spolu přeci už 9 měsíců, nevím, proč by to usporádání měli právě teď měnit...

zrzka - právě teď na ní potřebuju mražák - celý den mrčí a mrčí...

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 19:24)

to je pěkně podlý, takhle vyhrožovat. To se dělá? :o) Chápu, kočku ne-e. Pořídíme princeznovský šaty. Oook?

 

uspěchat?

(Beruška, 9. 11. 2008 19:20)

no já vím, že by to neměli uspěchat, ale tak už je vedeš do postele? no je pravda že s mým ... jsme na to vlítli na druhym rande a na prvnim ne jen proto protože jsme byli jen na obědě a já pak musela někam jít, a i tak jsem přišla o hodinu a pll později :-)

 

závislá

(Mak, 9. 11. 2008 19:17)

..jsem na tvých kapitolách! ještě!!!! ještě víc, chci vědět jak to konečně po tolika kapitolách bude něžné a romantické:) ach jo, jsem naměkko....

 

...

(Anabeth, 9. 11. 2008 19:16)

Ať žije adrenalin!! Tohle bylo skvělé, boží, cool. Moc moc se nemůžu dočkat na další. Co je se Siriem? Sakra jedna záhada vyřešena, další na pořadí. Ty mě zničíš!!

 

Ja som mimo... a úplne

(Fanthasia , 9. 11. 2008 19:05)

Tak toto ma vážne dostalo... Ja som sa tak strašne tešila na tú scénku, s Harrym a Severusom a konečne som sa dočkala a bolo to úžasné!! krásne, ja som jednoducho očarená. Akonáhle som dočítala posledné slovo vety: Ty horké rty jej ani na chviličku nepřestaly líbat..., mojim telom prešla vlna zimomraviek a do očí sa mi natlačili slzy... ani neviem prečo. Sledovala som obrazovku s otvorenými ústami a hlavou mi prúdili slová piesne z muzikálu Phantom of the opera. Music of the night...
Mám taký pocit, že túto kapču si budem čítať stále dookola, rovnako ako 72 kapitolu originálu. Bola jednoducho výnimočná! Soraki, klobúk dole... píšeš úžastne len prosím neprestávaj...

 

Soraki

(Dobby, 9. 11. 2008 18:58)

To snáď nie. :-D Idem radšej prekladať Pretože si môj, lebo ináč zcvoknem :-D Určite sa však teším na pokračovanie ;-)

 

Dobby

(soraki, 9. 11. 2008 18:55)

promiň, obávám se, že další bude ještě horší :-(((

 

Soraki :-D už zase?

(Dobby, 9. 11. 2008 18:52)

To nemyslíš vážne, ja si prídem z chaty, usilujem sa, aby som ti spravila radosť a keď prídem na koniec kapitoly prežívam infarktové situácie. Tento raz sa asi fakt zblázni. A súhlasím s ostatnými, začínaš byť horšia ako Josephine :-D. Asi oplešatiem, lebo si trhám momentálne vlasy. :-D

 

:o)

(Terka, 9. 11. 2008 18:42)

A-SISI - už jsem se děsila.. vdávám..:o)) ale jak koukám už jsi to napravila...;O)
A děkuji za osvětlení už to konečně chápu.. tak tedy díky díky...:o))
No to je jasný, že by se to nemělo uspěchat, ale člověk tak nějak ztrácí přehled... takže znovu díky za osvětlení...:o)
Stejně se těším, jak malá na další kapitolku...:o))
Soraki a taky lev no páni se to tu rozrůstá..:o)

 

A JEŠTĚ

(soraki, 9. 11. 2008 18:34)

napsala jsem ten časový souhrn proto, že byste chtěli, aby ti dva spolu..., ale teprve včera si řekli, co k sobě cítí, jakékoliv uspěchané jednání by mohlo být na škodu, měli by si teď na tu situaci zvyknout, nebo ne? A Harry je tak slabý a Severus taky není ve své kůži...

 

Merline....

(A-SISI, 9. 11. 2008 18:30)

VDÁVÁM?! Že o tom nevím.... mělo být vzdávám, pochopitelně.

 

Jéje...

(A-SISI, 9. 11. 2008 18:29)

"Velitelka" je taky lev... :-) Bude boj?
Já se tedy vdávám,nechci přijít o další kapitoly.:-)

 

TERKA

(soraki, 9. 11. 2008 18:26)

jen dávám do souvislosti děj -
1/velikonoce - vzbuzení Remuse
2/ po 14 dnech všechen ten zmatek kolem duelů na ministerstvu
3/ Voldík spouští svůj plán - v pondělí
4/ a tady začínám psát já první kapitolky
5/ v pátek je rande SH
6/ sobota je právě teď

Takže děj všech 14. kapitol se odehrává v jednom jediném týdnu - což, musíte uznat, je docela záhul - hlavně pro mně :-D

 

TERKO :-)

(A-SISI, 9. 11. 2008 18:25)

hm...ty opravdu máš trpělivost...alespon se mnou, to je fakt :-).
Remus - Soraki zřejmě myslí původní Kámen, kdy Remus byl uspán předtím, než Severus vynalezl onen lektvar, který ho posléze uzdravil.Už víš? :-)

 

JÁ JSEM TAKY LEV ;-)

(soraki, 9. 11. 2008 18:22)

Zrzka - opovaž se mi tu kočku dotáhnout domů! V tu chvíli končím s psaním! Dej ji na charitu :-D

BLiNKy*, Nef, Sara - ;-) dočkáte se

Beruška - snažím se přidávat 2x za týden :-(

A-SISI, Terka - jen si vrčte

Tefnut - a co teprve ta další kapitola...

Saskya - napětí musí být

 

:o)

(Terka, 9. 11. 2008 18:16)

Jen jsem se chtěla zeptat, jestli má v tom přehledu být na začátku, že se děj odehrává po "probuzení Remuse"? Já myslela, že se probudil Harry, kdy se probudil Remus a z čeho? :o))
Promiň, že rejpu já jen jestli jsem ve čtení něco nevynechala... nebo zapomněla...:o))

 

ááách

(Saskya, 9. 11. 2008 18:12)

akože... jak mám zajtra prežiť školu, keď ty si to takto prerušila?! veď budem na všetkých vrčať, nesúsrediť sa na písomkach, pri odpovediach... budem totálne mimo...! áááááách... to nejde... už teraz nevládzem dýchať, ako som všemožne napätá... ja budem plakať, ale naozaj! teraz neviem ani sama sebe určiť, či som viac šťastná - za to, čo sa začalo diať (?), alebo viac smutná za to, že je koniec kapitoly s takýmto koncom... :( Ach jooo...
Ale kapitola bola samozrejme nádherná... ale moja duša nie je zcela uspokojená, prečo asi, že... ? - a určite nie som jedináá...! xD

 

vrr:o))

(Terka, 9. 11. 2008 18:08)

Další lev se hlásí...to nás tu je co...:o)) samozřejmě A-SISI, že se přidám... Teda takhle to ukončit.. jej to snad ne... se z toho asi nevzpamatuju... I když trpělivost mám, tak tady ne, protože jsem tak nedočkavá na další a ta kapitolka je tak skvěle napsaná, že tady prostě trpělivost mizí... Tak prooosíííííííííííím co nejdřív další...:o))

 

kdy bude další

(sara, 9. 11. 2008 17:54)

nemůžeš nás takhle mučit potřebuji pokračování jsem na tom naprosto zavislá

 

Jsi dcera smrti!!!!!!!!

(Tefnut, 9. 11. 2008 17:28)

ne, tohle mi prosím nedělej...Já vím, že jsem pořád ryla, že chci víc Harryho a Severuse a skutečně ti děkuji, že jsi vyslyšela ne jenom mé prosby, ale i prosby ostatních. Avšak tohle??? :-O Chceš mě zabít nebo jenom zkoušíš, co vydrží nervy moje a mého dítěte??? Protože jestli jo, tak ti řeknu, že jsou napnuté tak, že dobře polovina jich už praskla. Nad čím jsi přemýšlela, když jsi to takhle odporně utnula... Ooo bože Soraki... já tu div nadšením neskáču metr nad židli, aby ty jsi mohla v tom nejlepší přeskočit k Siriusovi a Remusovi... Ten týden to nepřežiju a nebo z těch nervů předčasně porodím.

 

Vrrrrrrr......

(A-SISI, 9. 11. 2008 17:28)

Další lev se přidává! My opravdu nejsem převlečená trpělivost... takhle to useknout! :-) Ale jinak dokonalé.Úžasné...
Kdo je tady ještě lev? Jo, moje drahá Terka - přidáš se k vrčení? :-)

 

to nemyslíš vážně

(Beruška, 9. 11. 2008 17:12)

to si děláš srandu, že? a teď zase týden čekat :-/ jsi horší než J.D. ukončuješ to v těch nejlepších věcech. necháš odnést harryho do postele a pak nic ... do toho ještě ten sirius. cos mu to provedla??????
kdy bude další?

 

Ach

(Nef, 9. 11. 2008 17:02)

můj bože... takhle to skončit. Asi mě budeš mít na svědomí ;-) Jdu se zkusit něčím rozptýlit :-D

 

Vuaaa

(BLiNKy*, 9. 11. 2008 16:13)

Báječný, úplně infarktový:D šup sem s další kapitolkou:)

 

Soraki,

(Zrzka, 9. 11. 2008 16:00)

ty jeden malej tyrane!!! Jak to můžeš seknout v tak napínavé části?! Víš jak se dokáže vztekat lev? Nepřej si mě... Vrrr... No to je od tebe pěkně hnusný. Chtěla jsem si osvěžit pracovní neděli a ty takhle... no, počkej, já jsem chtěla být hodná, ale ty sis začala... oranžová kačka půjde z domu a víš kam se přestěhuje? Zkus hádat... *ďábelský smích se rozléhá v KCP*

11.11.2010 09:38:29
soraki
Veškeré postavy a místa (s výjimkou mých) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva. Obrázky jsou stažené z internetu a kromě několika mnou vytvořených na ně žádná práva nemám. Stránky v žádném případě nebyly vytvořeny za účelem zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one